Wpis z mikrobloga

@Reik: jak to wreszcie jest z tą czekoladą, mój pies wpieprzał normalnie kawałki czekolady które dostawał od rodziny, raz w nocy dorwał się do całego opakowania czekoladowych cukierków i faktycznie zdechł, 6 lat później w wieku lat 14 :/
  • Odpowiedz
UWAGA: Wszelakie dyskusje z wojującymi gimbomięsożercami nie mają sensu.

To pryszczaci zakompleksieni ~16-19 latkowie przegrywające w życie i wyładowujący swoją agresje na ludziach, którzy w żaden sposób nie ingerują w ich życie...

Psu na zbilansowanej wege diecie nic złego się nie dzieje i potwierdzi to każdy weterynarz. Poniżej tekst, którego nikt do tej pory nie obalił...

--------
chapeaunoir - UWAGA: Wszelakie dyskusje z wojującymi gimbomięsożercami nie mają sensu...

źródło: comment_uZj4AzPlfmO6GIE0eWsP5pZQXUI9Wq5D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: jeśli ktoś ma takie poglądy to niech się bawi, nic złego psu nie robi jeśli odpowiednio bilansuje diete. Puszki mięsne mają np. tylko 4-10% mięsa, pies lubi smak a nie "mięso". Jestem pewny, że taki zadbany pies jest dużo zdrowszy od większości burków.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Wystaw mu mięso a obok papke zieleniny co wybierze? Wiadomo

Psy są prymitywnymi drapieżnikami ponieważ to nasza wina i je udomowiliśmy.

Pies to zwierze pochodzące od wilka które żyją w stadach i razem polują i boi się
  • Odpowiedz
Tak wykopki, karmicie psa praktycznie na samych roślinach i nie macie sobie nic do zarzucenia? Również warto się was zapytać, czy aby na pewno podajecie swojemu psu wszystko co on lubi? Ohh nie, zapewne jak znaczna większość Januszy rzucacie psu byle g---o nie dbając o bilans diety.


@chapeaunoir: A Ty karmisz psa tylko żarciem z puszki?

Bo moi znajomi karmią także resztkami ze stołu jak i kiełbachą czy innymi specyfikami
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: o widzę, że się zapoznałeś z paroma tematami i kopiujesz argumenty xD +1 może kiedyś będą z ciebie ludzie.

Wystaw mu mięso a obok papke zieleniny co wybierze? Wiadomo


Jako, że jesteś mało rozgarnięty i udowadniałeś to już nie raz to zapewne nie wiesz, że te posiłki to mix wielu składników dobrze przyprawionych a nie np. sama brokuła. Jestem pewny, że pies wybrałby dużo smacznych innych wege potraw od samego mięsa. Zresztą czym karmisz psa? Jak puszkami to sam sobie
  • Odpowiedz