Wpis z mikrobloga

Jak takie coś #!$%@?, idę sobie po ulicy i przede mną idzie typ i pali sobie papierosa, ale idzie w takim samym tempie jak ja i cały czas idąc za nim wdycham to gówno. No serio, palcie sobie w domu czy gdzieś tam, mnie ten zapach #!$%@?, jak np. stoję na przystanku i ktoś idzie sobie zapalić 5 metrów dalej no to ok, przynajmniej ma jakąś kulturę, ale jak idę na ulicy i ktoś mi cały czas smrodzi to nic tylko zabrać mu tę fajkę i #!$%@?ć w #!$%@?. A zwróć takiemu uwagę, to nie rozumie zupełnie o co chodzi.


#boldupy #oswiadczenie #papierosy #chamstwo
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 34
@ps9: też mnie to #!$%@? niesamowicie. Albo ktoś niby odejdzie łaskawie te kilka kroków od przystanku, ale pod wiatr więc cały ten syf i tak na czekających leci. No #!$%@? rzeczywiście, łaskawco.
  • Odpowiedz
@ps9: Ja jak palę idąc i ktoś idzie za mną to albo znacznie przyspieszam albo daję się wyprzedzić. I wkurzają mnie mongoły, które nie zdają sobie sprawy, że komuś mogą swoim paleniem przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@ps9: Idzie koleś przed tobą 5 metrów i jeszcze bezczelnie takim samym tempem. Przecież może się odwrócić, sprawdzić czy za nim nie idzie królewicz jakiś i zasuwać kilka kroków szybciej...

Serio?

Jeszcze #!$%@? weź te bezczelne fabryki i elektrociepłownie każ powyłączać, bo cię dym denerwuje...
  • Odpowiedz
@michalo94 @tordenbrak: no idzie koleś, chodnik dość wąski, parkują obok samochody, wyprzedzić nie bardzo jest jak, bo idzie środkiem (albo co gorsza ludzie którzy z dupy zatrzymują się na środku chodnika żeby sobie papierosa odpalić akurat).

Ale macie rację, to ja powinienem zwolnić, przełazić przez dwupasmówkę na drugą stronę, albo nie wiem, po prostu zacząć palić i przyzwyczaić się do tego smrodu bo komuś się zachciało jarać na drodze
  • Odpowiedz
@ps9: PS palenie jest dla podludzi ze słabą wolą, a samo podjęcie palenia wiedząc, że jest szkodliwe i gówno daje świadczy o głupocie. Nawet z tym nie handlujcie - osoba niepaląca nie ma żadnego powodu do rozpoczynania palenia poza własną głupotą.
  • Odpowiedz
@platkiowsiane: Wiele rzeczy jest szkodliwych, cola, tłuste jedzenie, brak ruchu. Więc darujta sobie nagonkę na palaczy. Nie chcecie to nie palcie. Zachowujecie się jak wegetarianie "jestem lepszy bo nie jem mięsa". A #!$%@? to kogo obchodzi co robisz a czego nie
  • Odpowiedz