Wpis z mikrobloga

Jak takie coś #!$%@?, idę sobie po ulicy i przede mną idzie typ i pali sobie papierosa, ale idzie w takim samym tempie jak ja i cały czas idąc za nim wdycham to gówno. No serio, palcie sobie w domu czy gdzieś tam, mnie ten zapach #!$%@?, jak np. stoję na przystanku i ktoś idzie sobie zapalić 5 metrów dalej no to ok, przynajmniej ma jakąś kulturę, ale jak idę na ulicy i ktoś mi cały czas smrodzi to nic tylko zabrać mu tę fajkę i #!$%@?ć w #!$%@?. A zwróć takiemu uwagę, to nie rozumie zupełnie o co chodzi.


#boldupy #oswiadczenie #papierosy #chamstwo
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@platkiowsiane: Jarasz sie plusami? Jest dobrze:) po prostu nie chce mi sie nawet tego komentować bo bym sie musiał rozpisać. A co do palenia to w tej chwili nie pale, zaczynam w czwartek.
  • Odpowiedz
teoretycznie jest taka opłata nazywa się akcyza


@gromwell: widocznie za mała.

Tak samo na alkohol. Jakby była większa jak np. w Norwegii, to by nie było żulków pod sklepem.
  • Odpowiedz
a czemu on ma sie zatrzymywać?


@Wypalcowany: Bo mu to przeszkadza i to jest najłatwiejszy sposób na pozbycie się problemu w danym momencie.

Ale macie rację, to ja powinienem zwolnić, przełazić przez dwupasmówkę na drugą stronę, albo nie wiem, po prostu zacząć palić i przyzwyczaić się do tego smrodu bo komuś się zachciało jarać na
  • Odpowiedz
@michalo94: Tu chodziło o kwestie zdrowotne i społeczne, a nie ekonomiczne.

Ale tak, masz rację. W sumie na głupich ludziach trzeba zarabiać - niech chociaż do czegoś się przydadzą ;) A emerytury i tak nie dostaną, bo od papierosów i alkoholu nie dożyją.
  • Odpowiedz
@mk321: Cóż, każdy ma wolna wolę i może decydować o sobie, więc dlaczego mielibyśmy tą wolność ograniczać, szczególnie, że nie wpływa to na wolność innych. (to gwarantują nam prawo)

W sumie na głupich ludziach trzeba zarabiać


To, ze ktoś robi coś niezdrowego nie znaczy, że jest
  • Odpowiedz
@ps9: przed chwila #!$%@? typa co palił na placu zabaw

Wytlumaczyl sie tym ze nikogo nie było , tylko on i synek:)

A jak #!$%@? będzie czerwone światło ale nikt nie będzie jechał to tez pojędzie ?

Logika palaczy ..
  • Odpowiedz
@michalo94: Chodziło bardziej o bezsensowne psucie sobie zdrowia.

Jak ktoś mało śpi, siedzi przed kompem i źle je - to nie psuje tego zdrowia też innym. A piciem i paleniem tak. To może bardziej powinienem takiego kogoś nazwać nie głupim a bandytą (jak się nazywa ktoś, kto niszy innym zdrowie?).

Chociaż w sumie w tym co napisałeś też jest trochę racji. Nikt nie mówił, że ludzkość nie jest głupia ;D
  • Odpowiedz
A piciem i paleniem tak


@mk321: Jak niszczy się zdrowie innym, przez swoje picie? (nie chodzi mi o popełnianie przestępstw, bo nie każdy kto pije, pod wpływem popełnia jakieś przestępstwa)
  • Odpowiedz
@michalo94: Spodziewałem się tego pytania, ale miałem nadzieję, że nie padnie. Palenie jest oczywiste. Dla kogoś, kto troszkę się interesował tematem (albo chociaż pomyślał) - picie też.

  • Odpowiedz
@michalo94: Tylko z tej listy nie wszystko jest bezmyślne. Bo np. ktoś mało śpi, siedzi przed komputerem albo się stresuje z innych powodów. Np. pracy. A pracować musi, aby przeżyć. Picie i palenie nie jest uzasadnione!
  • Odpowiedz
@mk321: To teraz rozmawiamy o alkoholikach tylko? Nie chodziło ci przypadkiem o wszystkich pijących ludzi, bo wiesz, to, że ktoś pije nie oznacz, że jest alkoholikiem.

@platkiowsiane: A w jakich ilościach dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zalecane dwa litry?
  • Odpowiedz
@michalo94: Picie prowadzi do alkoholizmu.

Ale nawet samo upojenie się może powodować szkody fizyczne i psychiczne u postronnych ludzi (widziałeś kiedyś pijanego dresa?).
  • Odpowiedz
Picie prowadzi do alkoholizmu.


@mk321: Znam wielu ludzi którzy piją, a jednak nie są alkoholikami. Nawet ja, piję od dwóch lat, ale nim nie jestem.

Ale nawet samo upojenie się może powodować szkody fizyczne i psychiczne u postronnych ludzi (widziałeś kiedyś pijanego
  • Odpowiedz