Aktywne Wpisy

✨️ Pomoc w wyborze imienia dla córki Ⓘ
Dodaję z Anonima, bo dawno temu wkleiłem pastę o serwerownii...
Pomóżcie mi z imieniem dla córki.
Wychowam jak swoją.
Imię
Dodaję z Anonima, bo dawno temu wkleiłem pastę o serwerownii...
Pomóżcie mi z imieniem dla córki.
Wychowam jak swoją.
Imię
Imię żeńskie na "S"
- Selena 14.7% (10)
- Salma 4.4% (3)
- Sława 39.7% (27)
- Stella 10.3% (7)
- Sofia 30.9% (21)

Sonny86 +299
źródło: temp_file783953995842758599
Pobierz




Myślę, że ten post i komentarz pod nim to jedna z najważniejszych informacji jakie obecnie można wykorzystać.
źródło: Screenshot_20260102_132936_Firefox
PobierzJedna osoba twierdzi, że jest jakieś szaleństwo jeżeli chodzi o shorty a obligacjach. Ktoś ogarnięty mocno odpisuje, że pieniądze z wyszukanej strategii są kierowane do pompowania bańki na całej giełdzie akcyjnej + srebro i zloto+ bitcoin.
Jak rowerek się przewróci to wyssie to pieniądze
Ropa jest zwiastunem. Niższe zapotrzebowanie, problemy.
Rynek wycenia surowce bo już wycenił wszystko inne dostatecznie. Podchodzi to pod debasement trade. Tylko co jeżeli każdy się myli i nie będzie inflacji Tylko deflacja? Mało dzieci, historyczne wyceny na
Pytam ludzi wokół siebie: czego Ci jeszcze brakuje? Odpowiadają, że tylko mieszkania. Tylko mieszkanie często jest potrzeba wykreowana. Ile to ja znam osób które z dużego domu przeprowadzają się na swoje żeby "d--a o dupe nie tarła".
Nam już nic nie potrzeba większego bo mamy wszystko. Jedynie produkty bierzace i raz na jakiś czas coś. Na tym
Nie, to mie moje.
Konto kogoś kto nie zna wykresów, nazwałbym "kid in the fog" :p
źródło: image
Pobierz@tom-ek12333: każdy z nas ma swoją bańkę, moi znajomi znów cisną, bo trzeba dzieci wykształcić, jakoś może im pomóc kupić pierwszą nieruchomość, samemu poprawić sobie byt nowym samochodem, domem albo wakacjami na Seszelach. Tak więc w mojej bańce ludzie mają bardzo duże plany. Poza tym, poducha finansowa, która daje dodatkowy dochód, aby w okolicy 55-60 lat faktycznie przestać pracować.
Odnośnie tych stymulusów i rozrzedzania pieniędzy to mam jedną odpowiedź- Japonia.
Za małą mam głowę żeby to wszystko zrozumieć. Historycznie był już taki przypadek. Po pęknięciu bańki w 1989 roku. Obecnie też jest bańka tylko ogólnoświatowa. Jedno z nielicznych
źródło: image
PobierzTu o Japonii:
https://gemini.google.com/app/ec80bb9e7555afe2
Wiem jednak, że spadające sp500 sprowadzi etfy wszystkie nisko. O ile zacznie spadać :p. Jest wysoko obecnie