Wpis z mikrobloga

@biuna: Tzn nie mówię o wszystkich kobietach, wiadomo. Ale ogólnie, ja osobiście nie widzę nic złego w tym, żeby wybierać kogoś kto ma kasę nad kogoś kto jej nie ma. No chyba, że typowo tylko dla kasy, a się go nawet nie lubi.
Ale to nie ma nic do lecenia na kasę. Chodzi o to, ze kobieta mając do wyboru faceta z milionem na koncie, nawet nie spojrzy na szaraczka, który mógłby ją utrzymać na przyzwoitym poziomie.


@Pismak: a mężczyzna mając do wyboru laskę o wyglądzie modelki nawet nie spojrzy na przeciętną kobietę, która mogłaby mu dac dużo szczęścia...taka sama gówniana analogia i ogólnienie ;)
@azetka: No i mniej więcej na tym to polega :D ale faceci (co zostało dowiedzione naukowo) najpierw patrzą na wygląd, bo to oznacza, że kobieta jest zdrowa i da zdrowe potomstwo, a kobiety na stabilizację, czyli to, że zapewni jej schronienie itd.
@bialaowca: No ale na tym polega życie. Szukając partnera konkurują ze sobą różne czynniki. Niektórzy najpierw patrzą na wygląd, inni na osobowość, a trzeci na kasę. A szczerze powiem Ci z własnego doświadczenia, że najłatwiej poznać kobietę mając kasę, tylko trzeba potem odróżnić, te które są warte wydawania czegokolwiek na nie, a które nie, bo jeśli kobieta leci typowo na kasę to niech ginie, ale jeśli nie wiem, kasa(a raczej lepsze
@Pismak: ale co to znaczy wydawania na nie? ja pracuję, jestem usatysfakcjonowana zarobkami i nie ma powodu, by partner na mnie wydawał kasę, chyba ze sam z siebie zechce zrobić mi jakąś przyjemność, co zresztą działa w dwie strony, a jak już mówimy o doświadczeniach to nigdy mnie nie interesowała liczba zer na koncie lubego, kręci mnie zupełnie co innego
@Pismak: może dlatego, że tylko Ty rozmawiasz o sferze abstrakcyjnej, chociaż z drugiej strony mijasz sie z prawda, skoro powołujesz się we wpisach na swoje doświadczenia, które jak mniemam abstrakcją nie są i czy ja się staram coś udowodnić? nie sądzę, bo niby w jakim celu, moja bytnośc nie zalezy od Ciebie :) zwykła wymiana zdań
@bialaowca: No bo jeśli słyszę jakiś stereotyp, a potem testuję go na własnej skórze to mogę uznać go w jakimś sensie za prawdziwy(co nie znaczy, że twierdzę iż KAŻDA kobieta leci na kasę). Nigdy nie jest tak, że 100% kobiet jest taka albo siaka. Kobiety z kolei mówią, że "wszyscy faceci to świnie".
Nigdy nie jest tak, że 100% kobiet jest taka albo siaka


Kobiety z kolei mówią, że "wszyscy faceci to świnie".


@Pismak: jak sam słusznie zauważyłeś nie jest tak, że 100% kobiet jest taka sama, czyli mysli tak samo, a więc nie wszystkie mowią, że faceci to świnie :)
@bialaowca: No ale tu wracamy do początku. Chodzi o to, że Biuna napisała, że wszyscy faceci twierdzą, że kobiety lecą na kasę, to jest tak samo jakbym napisał, że wszystkie kobiety mówią, że facet to świnia. Takie dyskusje są troche bez sensu po prostu.
Ale to nie ma nic do lecenia na kasę. Chodzi o to, ze kobieta mając do wyboru faceta z milionem na koncie, nawet nie spojrzy na szaraczka, który mógłby ją utrzymać na przyzwoitym poziomie.


@Pismak: sorry ale dla kobiet to:

facet z milionem na koncie>szaraczek, który mógłby ją utrzymać na przyzwoitym poziomie

bo tak działa wolny rynek( ͜͡ʖ ͡€)