Aktywne Wpisy

JaNieGejJaPapiesz +279
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
źródło: 1000005574
Pobierz
Emble +121
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000005574
Pobierz
źródło: FB_IMG_1782122607901
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jak incel moze sie bac, ze bedzie wrobiony w alimenty jak nigdy za reke a nie mowiac o keksie ?
@KieszonkowyChad92: typie, ja jestem 40letnim prawikiem. XD
I to ty przeczytaj jeszcze