Aktywne Wpisy

Milanek93 +38
#321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem automatyczny system nawadniania ogrodu. Co roku też trawa jest wertykulowana i aeratowana. Nawożona też jest. I tak o to wygląda. Zielono mi.
źródło: 1000015123
Pobierz
annlupin +26
ciekawe cotam na nocnej
źródło: annlupin123456
Pobierz




Nie zdziwie się jeśli za 10 lat emigracja zarobkowa i życiowa będzie w drugą strone, tzn z Hiszpanii do Polski
@sberatel: Lepiej menelem lub śmierć tam, jak wegetacja tu.
@Szczur_w_Koronie: dalej nie czytam bo bredzisz srogo.
Spokojnego dzionka :)