Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: ich życie zostało zniszczone przez przypadłości genetyczne o którym chętnie piszą na tagu, to długa historia i w gruncie rzeczy nieszczęśliwi ludzie, sam się ich spytaj, w pewnym sensie chcą rac do zrozumienia całej grupie że z ich sytuacji nie ma żadnego wyjścia i taka ich egzystencja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Widzę, że tak jak ja też masz fazę na śledzenie Kamila

Dla mnie to zwykły nieudacznik, który wymyślił sobie chorobę. Utrzymujemy go my wszyscy w podatkach, jakoś 98% ludzi normalnie chodzi do roboty i po prostu żyje. Jest jeszcze druga opcja, że mamy do czynienia z trollem Drodzy ;)
  • Odpowiedz