Wpis z mikrobloga

wstęp może być trochę długo - dla częsci pewnie zbyt długo, więc dajcie plusa już teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mireczki, pamiętacie jak trochę ponad tydzień temu dostałem numer telefonu od dziewczyny, tak zupełnie z dupy?

Otóż, postanowiłem odnowić tag #kararandkuje i opisać wam, jakim Ola jest asem skoro z poprzednią dziewczyną to już nieaktualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że z moim szczęściem albo trafiam na karakany to teraz mimo, że dziewczyna 8/10 to nie mogło być inaczej.

Akcja właściwa

Otóż zadzwoniłem do Oli po paru dniach, pogadaliśmy trochę, Ola zaproponowała, że odwdzięczy mi się i zaprasza mnie na piwo / pizze / spacer po parku / albo inną rzecz na "P". Jako, że byłem już w sytuacji bez wyjścia, zgodziłem się.

Jako, że z doświadczenia wiem, że z piwa najłatwiej i najszybciej można się ewakuować w razie czego wybrałem tą opcję.

Na szczęście nie było takiej potrzeby! Ola okazała się dalej być ładna, jak się odpicowała to nawet do 10/10 dobijała, takie prawie django( ͡ ͜ʖ ͡) myślę sobie, że jestem #wygryw ale nieeeeeeeeeeee....

Ola: Wiesz Karuś, w sumie fajnie, że dałam Ci numer, dopiero się tutaj przeprowadziłam i właściwie to nikogo nie znam, a Ty wydałeś się taki miły i pomocny i w sumie fajnie byłoby mieć takiego kolegę...

Myślę sobie, ja #!$%@?, laska sama daje mi numer, proponuje randkę, odpicowuje się... a jak przychodzi co do czego to zauważa, że jestem brzydki i pakuje do #friendzone ... no #!$%@? ale ze mnie #przegryw jest

Przełknąłem jad wylewający się z moich ust szybkim łykiem browara i spytałem, czy wpada tu na studia czy co czy jak...

i tutaj największa #bekazrozowychpaskow czyli główny punkt programu ( )

Ola nie zaliczyła geografii na Turystyce bo studia #!$%@?, wykładowcy #!$%@?, hur dur trudne pytania... i na egzaminie ustnym odpowiedziała, że

Ile mieszkańców ma Polska?

-nie wiem

a gdyby miała Pani zgadnąć, to ile by Pani powiedziała?


Co ma wspólnego Polska i Grecja?


więcej odpowiedzi nie pamiętam bo już jej nie słuchałem, starałem się tylko nie #!$%@?ąć śmiechem.

Kumulacją jej głupoty było jednak mimo wszystko to co #!$%@?łą w sklepie gdy poszliśmy po flaszkę...

- Karuś, a nie lepiej dwie połówki zamiast 0.7?

- Niby można, ale 0,7 jest na promocji, jest 3zł droższa od 0,5 to się opłaca przecież.

-No ale 0,5 jest mocniejsza przecież!

-Slucham?

-No bo jeśli ta ma 40% alkoholu i tamta, to w tej połówce jest go więcej.

Tutaj razem ze sprzedawcą, zwątpiliśmy w #!$%@?, najpierw popatrzyliśmy po sobie, potem jebnęliśmy śmiechem... co i tak nie przeszkadzało Oli, żeby mimo wszystko zaprosić mnie do siebie ()

W sumie fajna to dziewczyna, ale głupiutka strasznie... soon następna randka

TL:DR


#wroclaw #rozowepaski #kararandkuje #podrywajzwykopem #rozowypasek #logikarozowychpaskow #wincyjtagow #tfwnogf
  • 54
  • Odpowiedz
@PanKara: eee no, to szybko by sie nie obudziła chyba, nie wiem w czym problem;p

A powaznie to gratulacje, mnie dzis tylko jakas pani żulowa w parku podrywała, miałem motywacje aby biegać troche szybciej przez pewien rejon;)
  • Odpowiedz
@PanKara: W życiu codzienny posługuję się bardzo poprawną polszczyzną i unikam wyrażania emocji w jakikolwiek sposób a w szczególności wulgarny. Jednakże doszedłem do wniosku, że w związku z tym, że jedni chcą uwolnić pierogi czyli pokazywac cipy na mirko, inni zakładają sejm i chcą udawać idiotów - bo to niby takie śmieszne ja będę się wyrażał językiem potocznym używanym między innymi przez gwiazdy i celebrytów TV kiedy oko kamery nie jest
  • Odpowiedz
@PanKara: moje pasty są lepsze niż to guwno, a wiecej ma plusów i komentów, ignoranci. :X

jeszcze zobaczycie jak moje pasty bedo w gorących xD wkrocze jak majkel dżekson w keny keczułoki xD
  • Odpowiedz