@mirko_anonim: gosciui co ty masz 11 lat? takie same rozkminy mialem jak epuls jeszcze byl ui to jeszcze za czasow tibi 7.6 to bytlo wiec co ty w ogole pierodlisz
@mirko_anonim: fajnie byłoby skonfrontować swoje przeczucia i wyobrażenia z rzeczywistością, ale jak sam zauważasz za bardzo sie nakręciłeś emocjonalnie, co jest zrozumiałe w Twoim wieku. A poza tym ciężko w ogóle znaleźć motyw, pretekst do tego żeby zagadać. To niewdzięczny temat.
Komentarz usunięty przez autora
A poza tym ciężko w ogóle znaleźć motyw, pretekst do tego żeby zagadać.
To niewdzięczny temat.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta