@perestaltyka_jelit: W jaki sposób doświadcza Pan/Pani silnych emocji, takich jak gniew lub intensywna frustracja? Czy mógłby/mogłaby Pan/Pani opisać, jak często i z jaką intensywnością te uczucia się pojawiają? Przede wszystkim, chciałbym zrozumieć, czy odczuwa Pan/Pani, że ma na nie wpływ, czy może zdarza się, że przejmują one kontrolę nad Pana/Pani zachowaniem lub decyzjami. Jaki wpływ mają te emocje na Pana/Pani relacje z innymi oraz na Pana/Pani codzienne funkcjonowanie?
@serwis-dzwieku: zdiagnozuję za Ciebie: to kolejne multikonto któregoś z wykopowych przegrywów, nastawione na szczucie i wyładowanie frustracji życiowych xD Te ofiary typu UpośledzonyNos strasznie boli, że ludzie kochają swoje psy bardziej niż ich kochali rodzice, stąd pewnie ta frustracja xD
mam pieska bo
Czy mógłby/mogłaby Pan/Pani opisać, jak często i z jaką intensywnością te uczucia się pojawiają? Przede wszystkim, chciałbym zrozumieć, czy odczuwa Pan/Pani, że ma na nie wpływ, czy może zdarza się, że przejmują one kontrolę nad Pana/Pani zachowaniem lub decyzjami. Jaki wpływ mają te emocje na Pana/Pani relacje z innymi oraz na Pana/Pani codzienne funkcjonowanie?