Wpis z mikrobloga

@Blackman: szczerze #!$%@?, w dupie mam takie historie z jakąś smutną historią w #!$%@? która łapie za serce i #!$%@?, coś jak wejście na harda na sadisticu gdy zobaczysz rozpieprzone ludzkie ciała- to samo uczucie
  • Odpowiedz
Gif z wpisu waży 4260 kB - dzięki gfycat waga zmieniła się na 5040 kB.


@rss: Czy to nie ty ostatnio próbowałeś przekonywać, że magiczny format WEBM z gfycat jest o 500% lepszy do wszystkiego od gifa? GIF ma swoje zastosowania, a ty spamujesz tym pod każdym wpisem.
  • Odpowiedz
omatkobosko, aż jeden raz się nie sprawdził, zaorać! >:O


@rss: No tyle że po twoich wypowiedziach można wywnioskować, że nie za bardzo wiesz do czego służy format gif i jakie są jego wady i zalety w stosunku do formatów wideo - już ci to zresztą kiedyś tłumaczyłem. To wygląda tak jakbyś się ostatnio podjarał, że filmy w formacie wideo ważą mniej, niż zlepione pełne klatki w gifie.
  • Odpowiedz
@JackBauer: przy prawie wszystkim GIFach, które dzisiaj są wrzucane na Wykop (i ogólnie do internetów), GFY zajmuje znacznie mniej miejsca. I tak, to jest oczywiste, że wideo w formacie przeznaczonym dla wideo (jak właśnie WebM) będzie zajmowało mniej, ale ludzie o tym nie wiedzą i potrafią wrzucać GIFy po 20MB, co mija się z celem, skoro można użyć WebM. Nie wiem, jaki masz problem.
  • Odpowiedz
@Cherbata: Możesz mieć racje z tymi botami, ale nie wiem czy napisanie takiego bota jest możliwe

@DefektMuzgo: Jak ktoś napisał

feelsy w luj


@dran2: Co chcesz zgłaszać? wystarczy zaczarnolistować i nic takiego więcej

nie pojawi się pod twoim wpisem.
  • Odpowiedz