Wpis z mikrobloga

@Lysandros: anglosasi w dawnych czasach byli odklejeni na tym punkcie. Nawet Irlandczykow nie uznawali za bialych a co dopiero dosc sniadych wlochow(tez zalezy od regionu, bo podobno na polnocy sa wyzsi i nie tacy sniadzi jak na poludniu)
  • Odpowiedz