Wpis z mikrobloga

Ja p------e, dawno nie byłem tak zażenowany jak pod wpisem użytkowniczki Hellyea, która p------i jaka to jest ona brzydka, po czym wrzuca 3 sweet focie i czeka aż banda wykopków zacznie pisać jej pochwały. Niedowartościowany #rozowepaski i zbiorowisko orangutanów. Dno i kilogram mułu.

#gorzkiezale #stulejacontent
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: jestem świadoma, że robię gównowpisy, że irytuję sporą ilość osób, że niektórzy nie potrafią zrozumieć, że to moje porąbane poczucie humoru. Jestem tu po to by się wyluzować po ciężkim dniu, dać upust moim chorym, abstrakcyjnym myślom, zaniżyć poziom i tak już niskiego poziomu, dobra odskocznia od codziennych problemów. A przytyk do zdjęcia - tu nawet nic nie widać, równie dobrze mogłabym dać jakieś randomowe zdjęcie z neta, ludzie
  • Odpowiedz
@homo_superior: ej, ale to nie o to chodzi, ze wrzuciła swoją fotę na mirko, tylko o tą swoją udawaną (bądź nie) kokieterię. Dziewczyna potem jeszcze dała dwa oddzielne wpisy tagując je pod 'pokazmorde', tylko żeby nikogo te fotki nie ominęły.

Swoją drogą jestem ciekaw jak można mieć chłopaka/partnera i mieć tak niską samoocenę. To się nie dodaje xD
  • Odpowiedz
@emte:

ze wrzuciła swoją fotę na mirko, tylko o tą swoją udawaną (bądź nie) kokieterię.


No i ja o tym mówię, bo tej "kokieterii" właśnie w cache nie widziałam chyba, że pousuwała też inne wpisy.

Inne loszki płaczą, że tak bardzo żeńska wersja przegrywu i jakie to one beznadziejne to dostają wiadra atencji, a robi tak jakaś inna loszka, której udało się jebnąć ładne fotki przy dobrym świetle to kwasem
  • Odpowiedz