Wpis z mikrobloga

Ja p------e, dawno nie byłem tak zażenowany jak pod wpisem użytkowniczki Hellyea, która p------i jaka to jest ona brzydka, po czym wrzuca 3 sweet focie i czeka aż banda wykopków zacznie pisać jej pochwały. Niedowartościowany #rozowepaski i zbiorowisko orangutanów. Dno i kilogram mułu.

#gorzkiezale #stulejacontent
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tęsknie za czasami, gdy internet był na żetony od żydokomuny, każdy był tylko nickiem i był oceniany przez pryzmat tego co pisał, a nie przez to, czy posiada różowy pasek pod nickiem. Jak zostanę mianowany do Starszyzny Internetu to Wam wszystkim u----e kable i każe płacić ciężkie pieniądze za każdy bit wysłany w sieć. Wtedy się dwa razy zastanowicie, czy Wasz ryj jest na tyle cenny, by płacić za jego przesył tylko
  • Odpowiedz
absurdalny to może być monty python, a nie błędy ortograficzne typu 'wonsz' czy mówienie o sobie w trzeciej osobie, za ktorym nie kryje sie nic oprocz szukania atencji.


@Gamxx: Nic to się chyba nie kryje za twoim czołem, skoro formułujesz zarzuty na podstawie nieuzasadnionych uogólnień ;)

każda wrzuca swoje foteczki na wykop


@homo_superior: Nazywasz ustawienie małego, niewyraźnego zdjęcia w avku wrzucaniem foteczek? Seems legit xD
  • Odpowiedz