Wpis z mikrobloga

Ja p------e, dawno nie byłem tak zażenowany jak pod wpisem użytkowniczki Hellyea, która p------i jaka to jest ona brzydka, po czym wrzuca 3 sweet focie i czeka aż banda wykopków zacznie pisać jej pochwały. Niedowartościowany #rozowepaski i zbiorowisko orangutanów. Dno i kilogram mułu.

#gorzkiezale #stulejacontent
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: to ja Ci odpowiem, bo widziałem ten wpis rano.

Koleżanka wrzuciła swoją fotkę piszac, ze jest brzydka. Po czym stuleje jej odpowiadają 'nie jesteś wcale brzydka', 'ładna pani', a ona każdemu stulejarzowi, który ją komplementował odpowiadała: 'wow, nie spodziewałam się pozytywnego odzewu' itp itd po czym wstawiała kolejne swoje fotki i dalej pisała, że jest brzydka. i spirala się kręciła dalej. w końcu jakiś przegryw się jej spytał, czy
  • Odpowiedz
ludzie zmieniają avatary


@pepoon: Ja nie zmieniłem od rejestracji na wykopie (ponad 4 latka temu) :)

Może najlepiej nie wrzucać swoich fotek i nie dawać atencji cudzym? Kiedyś tego nie było i wszystkim żyło się lepiej xD


@homo_superior: Jak komu, mnie nie przeszkadza, że róźowy wrzuca swoje focie i zawsze szczerze je ocenię :) Boże, jaka zazdrość :P
  • Odpowiedz
@emte: aha, czyli to co robi każdy #rozowypasek na mirko. Nic nowego, dalej nie rozumiem tej fali nienawiści na jedną konkretną kiedy wszystkie inne robią dokładnie to samo.

@worldmaster nie wiem gdzie tu zazdrość widzisz ale spoko xD Mam wylane czy różowy czy niebieski wrzuca swoje focie i tak tym gardzę. Po prostu nie rozumiem waszej hipokryzji.
  • Odpowiedz