Wpis z mikrobloga

Jest szósta rano, a matka już mi #!$%@?ła humor.

"O, bo X jest lepsza, bo robi wszystko jak najlepiej, a Ty nic nie robisz, wszystko na #!$%@?."

No #!$%@? mać, ona wie przecież tak dobrze co ja myślę, jak ja robię skoro jedyna wymiana zdań na jaką jest ze mną zdolna to właśnie takie ukąśliwe uwagi, albo lepiej, wyzwiska jaka to jestem #!$%@? itd.

#frustracja #oswiadczeniezdupy
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Inkwizycja: nie mam pojecia dlaczego.usunales tamte wypowiedzi. To ze wielu.osobom sie wydaje ze maja depresje, a jej w rzeczywistosci nie maja to jedno, ale jest grupa ludzi, ktora po prostu ma depresje i uwierz mi, ze chetnie jej by sie pozbyla. Pomysl co mysli osoba czytajac twoje wypociny, ktora robi duzo wiecej niz przecietny czlowiek, ale ma w sobie takiego potwora, ktory nie pozwala normalnie czasem funkcjonowac. Ale nieee najlepiej
  • Odpowiedz
@slepowzroczny: Usunąłem bo kolega @Pehuen: uświadomił mnie, że tak słaba jednostka jak autorka tematu może nie zrozumieć moich słów, nie chcę być przyczyną czyichś nieszczęść. Ja cały czas mówię o tej pierwszej grupie, realnie chorej...
  • Odpowiedz
@dabdanek: Baby mają nad tobą tyle władzy, ile im dasz. Jeśli widzą, że mogą coś wyprosić płaczem i żalami to będą to robić. Dla kobiet jest to mniej stygmatyzujące. Ja już się wyleczyłem z bycia terapeutą, dobrze że Tobie też przeszło. Ale pomagać warto. Tym którzy rozumieją, że robisz im przysługę.
  • Odpowiedz
@dabdanek: Śmieszków staram się nie traktować poważnie. Nawet sama czasem śmieszkuję. Co do dziewczyny. Ja tylko jednej osobie kazałam #!$%@?ć ze swojego życia. Trochę lamentuję, jestem bardzo samodzielna, o pomoc nawet jak trzeba to poproszę.

@czubrica: Jak pytam dlaczego to drze mordę jeszcze bardziej.

@nv-: Mam wiecznie zamknięty pokój. To, że nie rozumiem matematyki nie znaczy, że nie #!$%@? chemii i biologii dzień w dzień nawet po 10, a ogólnie chodzi o to, że nie wychodzę z
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: Dlaczego #!$%@?? Przestań. Może szukasz uwagi, ale nie rób tego w internecie. Skup się na terapii, na wyleczeniu fobii społecznej, czy co tam masz i szukaj ludzi w realnym życiu. Może to trwać długo, bardzo długo, ale kiedyś się pewnie uda.

  • Odpowiedz