Wpis z mikrobloga

Jest szósta rano, a matka już mi #!$%@?ła humor.

"O, bo X jest lepsza, bo robi wszystko jak najlepiej, a Ty nic nie robisz, wszystko na #!$%@?."

No #!$%@? mać, ona wie przecież tak dobrze co ja myślę, jak ja robię skoro jedyna wymiana zdań na jaką jest ze mną zdolna to właśnie takie ukąśliwe uwagi, albo lepiej, wyzwiska jaka to jestem #!$%@? itd.

#frustracja #oswiadczeniezdupy
  • 124
@parodiaczlowieka: Wygląda na odreagowywanie własnych problemów. Spróbuj delikatnie zwrócić na to uwagę, albo w ogóle porozmawiać. Tak nie może być… a ciężko o jakieś porady w Internecie
@LordOfTheBananas: Tutaj akurat chodziło o naukę.

@staa: Zwracałam już jej nie raz uwagę. Psycholog i psychiatra, nawet terapeuta uzależnień mówili jej, że tak nie może robić, bo nie dość, że boję się panicznie ludzi to jeszcze jestem emocjonalna i takich rzeczy po tym co przeszłam w ogóle nie powinnam od niej słyszeć, ani od nikogo, bo u mnie załamania nerwowe kończą się pobytem w szpitalu psychiatrycznym w pasach.
@parodiaczlowieka: Współczuję i rozumiem Twoją sytuację. Znajomy również ma problem z matką i również ma problem zdrowotny. Jest to ogromnie przykre bo zamiast pocieszyć, wesprzeć dziecko, to jeszcze bardziej przybijają i doprowadzają swoim durnym zachowaniem na skraj depresji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Weź się w garść, staraj się nie przejmować jej gadaniem. Chętnie bym pożyczył mój niedosłuch obustronny byś mogła mieć ciszę od wszelkich wrzasków.