Wpis z mikrobloga

@Inkwizycja: nie mam pojecia dlaczego.usunales tamte wypowiedzi. To ze wielu.osobom sie wydaje ze maja depresje, a jej w rzeczywistosci nie maja to jedno, ale jest grupa ludzi, ktora po prostu ma depresje i uwierz mi, ze chetnie jej by sie pozbyla. Pomysl co mysli osoba czytajac twoje wypociny, ktora robi duzo wiecej niz przecietny czlowiek, ale ma w sobie takiego potwora, ktory nie pozwala normalnie czasem funkcjonowac. Ale nieee najlepiej powiedziec,
@dabdanek: Baby mają nad tobą tyle władzy, ile im dasz. Jeśli widzą, że mogą coś wyprosić płaczem i żalami to będą to robić. Dla kobiet jest to mniej stygmatyzujące. Ja już się wyleczyłem z bycia terapeutą, dobrze że Tobie też przeszło. Ale pomagać warto. Tym którzy rozumieją, że robisz im przysługę.
@dabdanek: Śmieszków staram się nie traktować poważnie. Nawet sama czasem śmieszkuję. Co do dziewczyny. Ja tylko jednej osobie kazałam #!$%@?ć ze swojego życia. Trochę lamentuję, jestem bardzo samodzielna, o pomoc nawet jak trzeba to poproszę.

@czubrica: Jak pytam dlaczego to drze mordę jeszcze bardziej.

@nv-: Mam wiecznie zamknięty pokój. To, że nie rozumiem matematyki nie znaczy, że nie #!$%@? chemii i biologii dzień w dzień nawet po 10, a
@parodiaczlowieka: Dlaczego #!$%@?? Przestań. Może szukasz uwagi, ale nie rób tego w internecie. Skup się na terapii, na wyleczeniu fobii społecznej, czy co tam masz i szukaj ludzi w realnym życiu. Może to trwać długo, bardzo długo, ale kiedyś się pewnie uda.

@parodiaczlowieka: Nie masz możliwości przeniesienia leczenia do domu? Skoro z leczeniem było kiepsko, jak chcesz sobie teraz radzić? Dlaczego strach do ludzi stał się silniejszy niż chęć wyleczenia? Przepraszam za ilość pytań, ale chce zrozumieć.