Wpis z mikrobloga

Jest szósta rano, a matka już mi #!$%@?ła humor.

"O, bo X jest lepsza, bo robi wszystko jak najlepiej, a Ty nic nie robisz, wszystko na #!$%@?."

No #!$%@? mać, ona wie przecież tak dobrze co ja myślę, jak ja robię skoro jedyna wymiana zdań na jaką jest ze mną zdolna to właśnie takie ukąśliwe uwagi, albo lepiej, wyzwiska jaka to jestem #!$%@? itd.

#frustracja #oswiadczeniezdupy
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dabdanek: Mam nadzieję, że zerwałeś kontakt i już się do niej nigdy nie odezwałeś. Trzeba mieć jakieś zasady, choć wiadomo, że boli. Powiem tyle - szukanie dziewczyny z problemami, to szukanie problemów. Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że po rozwiązaniu problemów stwierdzi, że "zasługuje na coś więcej" i pójdzie dalej. Nie mówię, że nie warto innym pomagać, ale nigdy, przenigdy nie wolno się narzucać. Szacunek do siebie przede wszystkim. Do związku warto
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że zerwałeś kontakt i już się do niej nigdy nie odezwałeś.


@PlonacaZyrafa: he he he :D. To właśnie ona zerwała kontakt i już się nigdy nie odezała :D.

To był czas, kiedy to byliśmy w takim "okresie przejściowym". Opowiedziała mi, że wczoraj na dyskotece poznała jakiegoś Łukasza w moim wieku, że było fajnie i w ogóle, opowiedziała mu całą naszą historię, on stwierdził, że 'jak nie skończysz jednej znajomości to nie zaczniesz innej', zatem z godziny na godzine powiedziała mi, że musi usunąć moje numery, pobanowała mnie i "zawsze czuła się zerem". Ja jeszcze próbowałem się czegoś dowiedzieć, wyjaśnić, pogadać, ale nie dało rady. A najlepsze, że to wszystko stało się dzień czy dwa po tym, jak skołowałem (muszę skromnie przyznać, że ZAJEBISTY jak na moją osobę) prezent z okazji naszej "3-ciej rocznicy" i miałem go wręczać
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: uważam, że dla własnego dobra nie powinno Cię tu być, skoro od byle "jesteś głupia" płaczesz. ludzie tutaj bywają bezlitośni.

to akurat mnie motywuje


rzyganie nie jest dobrą dietą, więc może lepiej niech nie motywuje.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: były. najwyraźniej Ciebie z Twoim podejściem o tym nie informowano. samobójców "za Twoich czasów" też pewnie nie było i wcześniej? psychopatów też nie?

nie znasz się, bo nie masz żadnej wiedzy, jak widać i jesteś zwykłym ignorantem z zerową empatią.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: a ja dalej twierdzę, że za Twoich czasów również byli psychopaci, anorektycy, samobójcy i osoby z drobniejszymi problemami, o których się po prostu nie mówiło. nie znaczy to, że ich nie było. gejów też pewnie nie było kiedyś, co?

Ty wyjdź z domu i się odłącz od sieci, bo gadasz koszmarne bzdury.
  • Odpowiedz