Wpis z mikrobloga

@TheFuckingRoses: że niby gdzie? Pracuje w zawodzie od wielu lat i nie zauważyłem. W wielu firmach pracowałem i o ile często było o zend czy symfony w rubryce "dobrze jakbyś znał" to potem okazywało się ,że nikt z niego nie korzystał ...mało tego...wcale nie mieli o tym pojęcia :D
@TheFuckingRoses: delikatnie rzecz ujmując nie polecę laravela, tak jeśli chodzi o oferty pracy jak i framework w ogóle. Idź w Symfony, zdecydowanie więcej ofert, a i lepsze rozwiązania niż w Zendzie. Z Zenda za to masz oficjalny certyfikat, nie wiem jak z Symfony.
@fotexxx: to gdzie pracowałeś, skoro nie mieli pojęcia o zend framework czy symfony?

@TheFuckingRoses: sama nauka frameworka nie jest czymś niezwykle trudnym. mając dobre podstawy, nauczysz się szybko każdego, tylko właśnie trzeba dobrze poznać te podstawy.
@leone: no chyba sie nie spodziewasz ,że zacznę szafować nazwami :) Powiem tylko tyle ,że pracowałem w jednej firmie w poznaniu w której pracowałem 2 lata i w dwóch firmach w Krakowie pracując znów dwa lata w jednej i rok w drugiej. Obecnie od lat mieszkam za granica gdzie tez pracuje zawodowo.

Problem wszędzie był podobny. Jak sięgam pamięcią to zawsze w oczekiwaniach była znajomość Zend i Smyfony a okazywało się
@fotexxx: dzieki za merytoryczna odpowiedz. Nie pracowalem na zendzie ani symfony nigdy bo to ogromne kobyly ktore nie byly do niczego potrzebne. Teraz chcac zmienic prace stwierdzam ze lekko obudzilem sie z reka w nocniku bo co przegladam oferty to symfony i zend. Podstawy mam konkretne z tym, ze wlasnie chodzi o te projekty. Wszedzie kohana i codeigniter bo latwe, bo przyjemne, bo lekkie, bo akurat wystarczaly do tych projektow i