Aktywne Wpisy

BonerBogdan +677
źródło: Przechwytywanie
Pobierz
giorgioborgio +60
#kpo fotoradarów nakupili, dobrze wydane środki
źródło: temp_file1029443210430012812
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: Przechwytywanie
Pobierz
źródło: temp_file1029443210430012812
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Problem polega na tym, że oprócz świetnego trenera i top 2 gracza ligi, mają też genialnego GM-a, z masą picków do końca tej dekady - 26 (jeśli dobrze policzyłem) link pierwszych i drugich rund, a Sam Presti w drugiej rundzie draftował np. Aarona Wigginsa (na fenomenalnym kontrakcie), który zaliczył w tym sezonie sporo meczów w S5.
Picki można wykorzystywać na wiele sposobów. Można schodzić z kontraktów, nawet nie jakichś bardzo złych, ale po prostu takich, które blokują salary cap. Można spakować kilka drugich rund za pierwszą, bądź też kilka dalszych drugich rund za jedną wcześniejszą drugą rundę.
W końcu, jeśli wiemy, że w danym roku nie potrzebujemy picku, można go wytrejdować za pick za kilka lat. No a zawsze można też pójść po jakąś supergwiazdę, natomiast pytanie czy OKC w ogóle tego potrzebuje.
Tak wygląda payroll Oklahomy na najbliższe lata. Oczywiście dużo będzie zależeć od kontraktów Holmgrena i Jalena Williamsa, natomiast łatwo wyobrazić sobie OKC bez Hartensteina, Isaiah Joe (</3) też pewnie mógłby być zastąpiony przez kogoś z draftu.
To ile OKC zdobędzie mistrzostw to sprawa otwarta (nie jest przecież powiedziane, że zdobędą w tym roku), ale mają wszystko, a nawet więcej, niż potrzeba, aby stać się dynastią.
#nba
źródło: image
PobierzNatomiast najlepszą odpowiedzią na to dlaczego dali mu taki kontrakt będzie chyba "bo mogą". Jak widzisz, taki kontrakt będzie obowiązywał jeszcze przez rok, góra