Wpis z mikrobloga

Nagle posłowie przypominają sobie że istnieje taka darmowa tuba propagandowa jak wykop i zaczynają sie udzielać. Tak jak pani @hannazdanowska czy @Pawel_Kowal raz na jakiś czas cos pisali. To naglę okazuje się że pan @przemyslaw-wipler ma tu konto prawie 4 lata ale ostatnie komentarze to 2 lata temu pisał. Pan @Jacek_Wilk olał ama zamilknął na parę tygodni po czym tydzień przed wyborami znowu się odezwał oświadczając że zrobi kolejne AMA. Identycznie pan @artur-dziambor który konto ma tu rok zaczął się udzielać parę tygodni temu, pomijam już pana @mkrzywkowski który załozyl konto robić tu AMA i po tym czasie jak krew w piach.

Oczywiście kuce i wyznawcy Janusza zachwyceni. A prawda jest taka że panowie z knp robią sobię darmową reklamę obiecujac że będa się udzielać po czym milkną po napisaniu swojego.

Panie Wipler jak ma pan poświecać 2,5h na ama to niech pan sobei daruje. Bo już teraz mogę się założyć że wybierze pan sobie najłatwiejsze pytania odpowie zdawkowo jak bylo to w przypadku WSZYSTKICH ama a później będzie się pan tłumaczył jak pan WIlk że zabrakło czasu i ogólnei odpowie pan kiedy indziej.

Kuce wyklęte miejcie #!$%@? umiar bo to przechodzi ludzkie pojęcie zachycanie się partią która oscyluje na granicy progu wyborczego, a jaracie się nią tak jak by miała wygrać wybory.

#knp #jkm #korwin #krul #ama #mowiejakjest #polityka
  • 51
@Skowyrnie: Cytujesz pana Dziambora który niejednokrotnie namawiał do spamowania wykopu ;)

@LibertyPrime: Na FB albo TT mam wybór i mogę obserwować albo nie obserwować. A na wykopie nie będe czarnolistował polityki bo gównarzeria przejęła ją na rzecz kanapowej partii. Na w/w portal;ach sledzi się konkretną osobę a nie konkretny temat ot różnica.

@UnnAmmEdd: Przez was czyli kuców jarających się januszkiem. Widziałem "plusiki" pod wpisem i okazuje się że same