Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, jako że mamy dzisiaj tak piękny dzień, postanowiłam wzorem @pepoon wziąć się za siebie :D Już dzisiaj jest gorąco, trzeba zaczynać się rozbierać itp itd, więc trzeba jako tako wyglądać.

No i przyszło mi zrzucić parę kilogramów. Ale nie dietą, bo tych mam dość. Ćwiczeniami. Chyba bardziej efektywne i lepsze?

Do wyboru mam bieganie, rower stacjonarny, ćwiczenia na ps3 move (Move Fitness, The Fight), mam też hantle i gryf, i niedługo też drążek przywieszany na suficie (nie pamiętam jak się to nazywa). Z kondycją u mnie jako tako, ze 4-5km przebiegnę, na rowerku przejadę 20km, ale na drążku już nie podciągnę się ani razu :(. O ćwiczeniach za hantlami nie mam zielonego pojęcia, ale mój #niebieskipasek pewnie z ochotą mi wybierze jakieś ćwiczenia :)

Piszę tu do was, mimo że i tak nikogo to nie interesuje, ale jakoś forum typowo odchudzające to jakaś porażka. "Zjadłam dzisiaj wielki kubełek dla 10 osób z kfc z potrójnymi frytkami :(" "Spoko, nie przejmuj się, każdemu się zdarza". Takie pitolenie i włażenie w dupę. A jednak gdzieś się wygadać muszę. Postaram się codziennie zdawać relację z moich ćwiczeń i posiłków. Sama sobie ustawiam tag #krolkasieodchudza i nawet własną krwią mogę podpisać, że za miesiąc będę miała przynajmniej te 9kg mniej :D jak się komuś nie chce czytać to wystarczy dodać na czarnolisto :P

Co do jedzenia, to oczywiście zero słodyczy, ale niestety nie będzie #bezcukruchallenge, bo lodów się nie wyprę od czasu do czasu :P

Co do ćwiczeń, żebym jakoś dała radę, myślałam żeby ćwiczyć codziennie, ale z różną intensywnością. Np dzisiaj pójdę pobiegać i poćwiczę ręce przy The Fight, a jutro np rowerek i hantle. A jak zakwasy nie dadzą mi żyć to poćwiczę chociaż chwilę te partie ciała, które jeszcze funkcjonują.

To by było na tyle. Na koniec jeszcze pokażę moje pyszne śniadanko - świeża mielona kawka z mlekiem i 4 łyżki musli ze świeżym bananem.


#dieta #cwiczenia #fitness #oswiadczenie
krolka89 - Dobra Mirki, jako że mamy dzisiaj tak piękny dzień, postanowiłam wzorem @p...

źródło: comment_ZoiFNIVc1N2Byl57yrL4LeHzjtmWPpeR.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@krolka89: A właśnie! Skoro zamierzasz schudnąć to pamiętaj żeby o skórę zadbać! Masaże, peelingi i dobre nawilżanie. Bo jak nie masz fajnych genów to możesz mieć problem ze zwisającą skórą a to wygląda chyba gorzej niż nadprogramowe kilogramy ;/
  • Odpowiedz
@krolka89: A i te wszystkie liczenie kcal to jakaś porażka. Lepiej przejść na dietę o niskiej zawartości węglowodanów - jest sporo sycących rzeczy które nie tuczą. Ważne żeby posiłki były o regularnych porach dnia i żeby pić dużo wody. Jeśli chcesz się pobawić w detox to do wody można dodać trochę soku z cytrny i pomarańczy oraz ogórka ;) Naturalne najlepsze.

Może i nie znam się za bardzo na odchudzaniu
  • Odpowiedz
@blondeblossom: liczenie kalorii złe nie jest, bo jeżeli chce spalić 9 kg tłuszczu to musi zrobić 9x7000 kcal deficytu kalorycznego czyli 63000 kcal. sporo.

@krolka89: jak już pisałam 70% sukcesu to dieta. dieta czyli sposób odżywiania się. zapisuj sobie wszystko co jesz, łącznie z lodami i innymi grzeszkami. sumuj, odejmuj spalone kalorie i wyciągaj wnioski. masz do spalenia 63000 kcal. pisanie że nie chcesz robić rzeźby jest trochę
  • Odpowiedz
@krolka89: no wiem wiem, dlatego się śmieję ;) źle Ci się kojarzy. będziesz wyglądała lepiej jak jednak złapiesz trochę mięśnia, bo nie ma nic brzydszego od chudego tłuściocha ;) pisząc trochę mięśnia mam na myśli fajne pośladki i takie tam

  • Odpowiedz
@krolka89: Boże piszesz na mirko ze zaczynasz odchudzanie, mówisz cały czas 9 kilo. Dobra spoko 9 kilo dla kogoś kto wazy 100kg to pryszcz dla kogoś kto 70 to męka, wiec nie licz na te 9kg w ciagu miesiąca. Nawet mogę ci zagwarantować ze bez mocnych ćwiczeń tego nie osiągniesz. Lepiej stawiać sobie mniejsze cele i do nich dążyć. I co najważniejsze nie stawać na wagę ani codziennie ani co
  • Odpowiedz
  • 0
9 kg to ja schudlem w dwa tygodnie u Gacy ale z wagi 153 kg xd(wzrost 197 jakos nie bylo tego az tak widac) . Aktualnie jestem 30,3 kg na minusie wiec jeszcze 23 kg przede mna. Ale jak na 3 miesiace ti chyba dobry wynik. Jak chcesz szybka diete na pierwszy miesiac to wolaj. Dieta jest dobrze zbilansowana czuje sie dobrze i jest cala rzesza osob ktore sa juz po odchudzania
  • Odpowiedz