Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +111
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić
#konowal100k

lubie-sernik +143
W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na
W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.
Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.
Na




#pracbaza
Bez sensu jest to życie. Jedna praca, po kilku latach druga, potem trzecia.
Jeden ch... 8-16 klepanie w komputer. Nuda. Odpowiedzialność, procesy, jeden dłuższy urlop a po nim tona papierów do przerobienia, że się odechciewa.
Przebranżowiłbym się na coś bardziej mobilnego, w ruchu. Lubię załatwiać rzeczy, dopinać tematy ale na PH się nie nadaję -
ciężko mi idzie przekonywanie ludzi do swojej wizji, jestem introwertykiem. Zarabiam 6k, to w moim mieście dużo. Nie mogę ryzykować bo mam dziecko.
I takie najpopularniejsze branże odrzuciłem.
Transport - no nie, bo nie mogę i nie chcę być q domu gościem, chce codziennie wychowywać dziecko.
Bolt/Taxi - jak na tym zarobić pracując 8h dziennie? Podobno się nie da.
Dostawca lokalny - nie stać mnie na spadek zarobków z 6 na 4-4,5k
PH - nie mam szans, sprzedaż to umiejętność miękkiej perswazji. Za cholerę nie potrafię tego robić.
Handel samochodami - patologia, by zarobić trzeba grać nieczysto i sporo zainwestować. Próbowalem z jednym autem i poległem. Dziękuję.
Także nie chce już siedzieć przed kompem, bo po 10 latach mam dość, ale serio nie widzę dla siebie pracy na rynku a na biznes nie mam hajsu bo siedzę w kołowrotku od wypłaty do wypłaty.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi