Wpis z mikrobloga

Jestem wegetarianką od 15 lat (w sumie od 3 "semi" bo jestem zmuszona od czasu do czasu jeść ryby ze względu na anemie, którą miałam).

Czyli tak koło 1999, za czasów podstawówki, przestałam całkowicie jeść mięso.

Pewnie #nobodykiers, ale pytajcie o co chcecie, jeśli chcecie ;)

#bekazwegetarian #wegetarianizm #ama
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabawiłaś się przez głupotę anemii. Nie mam wiecej pytań


Czemu masz anemie?

@desygnat: @mnbvcxz Miałam anemie, ale to akurat bardziej było związane z drakońską dietą odchudzającą jaką stosowałam. Poza tym szybko ją zaleczyłam i właśnie od tego czasu zmusiłam się do jedzenia ryb, żeby więcej do tego nie dopuścić.
  • Odpowiedz
Po co?


Dlaczego?

@Murzinio: @eternalmarcos: @pyzdek: Bardziej adekwatne jest drugie pytanie. Nie do końca wybrałam wegetarianizm, bardziej to on wybrał mnie xD. W dzieciństwie zaczęłam mieć straszne obrzydzenie do mięsa. Po prostu czułam blokadę psychiczną przed zjedzeniem czegoś co wcześniej żyło. Podejrzewam, że dla nie-wegetarian można to porównać z perspektywą zjedzenia szaszłyku
  • Odpowiedz
czemu nie jesz mięsa?


Po czym poznać. czy ktoś jest wegetarianinem? Nie martw się, sam ci powie.

@GoracyStek: Moi znajomi dowiadują się przy okazji jakiegoś wspólnego posiłku dopiero. Słyszę pytanie "jak można nie jeść mięsa" od 15 lat i byłam wegetarianką zanim to się stało modne #hipstercontent więc nie kręci mnie perspektywa powtarzania 100 razy tego samego.

Nie należę do "nawracających" niejadaczy zwierzyny, więc też nigdy nikogo nie
  • Odpowiedz