Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miałem sytuacje, że gadałem z jakąś dziewczyną potem złapała mnie za rękę, macała po nodze i potem się całowaliśmy, była wtedy jeszcze trzeźwa, ale po wypiciu 3 piw i kilu shotów gorzej. Ciągle przychodziła jej koleżanka i gadała o tym, żeby dała znak, jak ma ją złapać i uciekać cały czas mówiła, że nie, że jest spoko, ale potem(minęło kilka godzin) faktycznie dała znak, ale chyba się zrobiła pijana i chciała wracać, ta ją złapała i pociągła na siłe biegnąc. Mam jej FB warto cokolwiek napisać, czy olać sprawę, była ładna, ale już bardziej nie chodzi o to, że chce ją podrywać, tylko, co się stało, czy z mojej winy xd , tak mnie ta koleżanka w------a, jakby się nie mogły po prostu się pożegnać, teraz się czuję jak creep, a to tamta działała bardziej niż ja. #zwiazki

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach