Aktywne Wpisy
bigbuck +144
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Sebastix +566
To co oni ku*wa planują stworzyć pierwsze Państwo lekarskie na swiecie, wynalezli lek na niesmiertelnosc że nam wykladniczo przybędzie lekarzy przed starzeniem się pokolenia boomersow czy realizuja jakis skomplikowany proces przejecia wladzy na swiecie przez chirurga ze szpitala w Mławie czy innym Stargardzie XD
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)
Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
O ch*j tu chodzi?! (。◕‿‿◕。)
Jakies szczawiki wyciągają po 1,2 ostatnio 1,6 mln to pomyslcie ile moze wygenerować gość z uznaniem
źródło: 1000067468
Pobierz




#mirkokoksy #silownia
Chodzę na siłownie regularnie już od 2,5 msc'a, czasem biorę serię treningów personalnych by podszlifować technikę i plan na następne tygodnie. Zaczynałem jako 100% noob.
Chce się trochę wygadać, bo o ile widzę progres i to duży, staram się itd To nie jest on dla mnie satysfakcjonujący i autentycznie łapie jakieś takie doły połączone ze wstydem. Do tego mam wrażenie, że jak masz 190/90 to ludzie oczekują od ciebie "duży chłop, dużo podniesie"
Wstyd mnie łapie bo na klatę jestem w stanie wycisnąć max 40 kg (3x12)
Nie podciągnę się na drążku, bez gumy.
Martwy ciąg zrobię max z 40 kg obciążeniem.
Pompek zrobię max 30 ( zaczynałem od 3 xD )
Łapie mnie wstyd i zażenowanie, gdy już tak mi odcina ręce , że nie dokończę serii.
Potem wracam do domu, oglądam filmy z trenerami i dowiaduję się, że dane ćwiczenie należy robić pod takim kątem, z takim rozstawem, z takim układzie gwiazd, barki tak i tak, ale potem oglądasz innego trenerach i xUj bo on gada co innego. xD
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
Komentarz usunięty przez moderatora
Jak dziś pamiętam ze 4-5 miesięcy temu, ledwo dałem radę zrobił jednego dipa na poręczach, w czwartek 20 robiłem ;)
Każdy jest zajęty sobą.
Z resztą skąd mieliby wiedzieć czy nie jesteś po kontuzji albo masz lekki dzień akurat.
@Pasterz30: to zmień trenera/plan
_______________________________________
Powyższa odpowiedź zawiera 365 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4,