Aktywne Wpisy

Emble +153
źródło: FB_IMG_1782122607901
Pobierz
KjatanSveisson +37
#gielda
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie
W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.
Granie





Mam donosicielkę w pracy. Niska stanowiskiem dziewczyna, żeby się przypodobać informuje na bieżąco dyrektora o wszystkim. Niby nic do ukrycia, ale psuje atmosferę, a w dodatku jako jedyna dostała podwyżkę, a obowiązków tyle samo. Generalnie, widać, że dostaje fory. Nawet nie jest rozliczana z tego co robi, w przeciwieństwie do innych pracowników. Tylko polecenia dyrektora wykonuje sumiennie, resztę totalnie olewa i nie boi się wychodzić z pracy wcześniej. W pewnym sensie jest to problem, bo reszta pracuje sprawiedliwie. Przetestowaliśmy prawdziwość przypuszczeń na zasadzie przekazania fałszywej informacji, która przełożyła się na reakcję dyrektora. Nawet użył tych samych słów, co były wypowiedziane tylko w obecności tej pracownicy. Podejrzewam, że proceder trwa od wielu miesięcy. Problem jest taki, że nic nie idzie udowodnić. Taka osoba może przecież nakłamać, bo kogoś nie lubi, a potem komuś się obrywa. Nawet zażartować nie można. Otwartość przy problemach w pracy jest często najlepszym rozwiązaniem. Przedstawić problem na forum i go omówić... Jak to w pracy, nie zawsze wszystko się udaje, ale nie do końca trzeba o tym informować, bo uda się naprawić wpadkę, zanim będzie reakcja góry. Reszcie bardzo zależy na tej pracy, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, a zaufanie do siebie zaczyna padać na pysk. Przerabialiście takie sytuację? Czy znacie skuteczne metody jak sobie, w przyzwoity sposób poradzić? Otwarty konflikt nie wchodzi w grę, bo walczymy z wysoką rangą dyrektorem, który prawdopodobnie jest inicjatorem procederu.
#praca #pracbaza
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
Ps. Substancja psychoaktywna z trawy - THC - nie rozpuszcza się w wodzie
Możecie zrobić cichy miesiąc i się do niej nie odzywać. Może gadać głupoty, nieprawdziwe rzeczy.
Podobne rzeczy się dzieją w wielu w firmach i często jest mówione otwarcie, skończ pierd... do szefa o nas jak sama tego nie robisz. Ukrócają