Wpis z mikrobloga

@bigos555: dla jednych ok, dla innych nie, mnie wkurza brak znajomości polskiego, często nie wiem co oni do mnie mówią, raz zwróciłem uwagę w sposób kulturalny to zostałem zwyzywany w ichniejszemu, słuchanie w tramwaju na głośnomówiącym (nie wiem co to za moda u nich).

Rzekłbym że 90% jest ok,
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: wprowadza obowiązkowa służbę wojskową
Firmy się nie wybudują w obawie że spłoną jak te w Mariopolubogolnie lipa i regres.
Dlatego moim zdaniem dajmy masę broni NATO niech się Ukraina wybroni i stanie strażnikiem przed kacapami. Mając taki bufor przed kacapami będzie nam się lepiej żyło
  • Odpowiedz
la jednych ok, dla innych nie, mnie wkurza brak znajomości polskiego, często nie wiem co oni do mnie mówią,


@PiersiowkaPelnaZiol: No rozumiem, ja nie ruszam się do innego kraju dopóki nie nauczę się płynnie miejscowego języka. Mówię już dwudziestoma siedmioma językami.
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: Jak Konfederacja będzie rządzić to żadnych pasożytów wpuszczać nie będzie to raz. Dwa, dotowanie Ukrainy to strzał w kolano, powinniśmy MY się dozbrajać i być przygotowanym na ewentualny atak ruskich. Liczenie na to, że Ukraińcy zrobią robotę za nas jest naiwne (łagodnie rzecz ujmując). Trzy, jesteśmy w NATO i albo uważamy ten sojusz za poważny albo za papierowego tygrysa, który i tak nas nie ochroni więc tak właściwie po
  • Odpowiedz