Wpis z mikrobloga

@arnoldinho71: Jeśli faktycznie cena za wszystko (jest napisane, że czynsz to 1zł) to 3,5k za 46m2 to biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku najmu w krk to chyba cena nie jest najgorsza. Ludzie kawalerki 26m2 w stanie letko agonalnym są w stanie za 2k zł plus czynsz wynajmować.
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: wysyłasz informacje o sobie, a własciciel wybiera z kim się spotka, żeby mu wynająć mieszkanie. Takie CV ale z checia wynajecia mieszkania, od dwóch lat popularne zwłaszcza jak studenci szukaja mieszkania.
  • Odpowiedz
@jediwolf:

Jeśli faktycznie cena za wszystko (jest napisane, że czynsz to 1zł) to 3,5k za 46m2 to biorąc pod uwagę co się dzieje na rynku najmu w krk to chyba cena nie jest najgorsza. Ludzie kawalerki 26m2 w stanie letko agonalnym są w stanie za 2k zł plus czynsz wynajmować.


Ja w 2019 płaciłem za 45m2 na Ruczaju 1500 odstępnego, z czynszem i mediami wycodziło koło 2000.
  • Odpowiedz
@arnoldinho71: Będzie więcej takich ogłoszeń bo powoli wykańczane są nowe mieszkania które były kupowane dwa lata temu przez wiele osób w panice jako inwestycja żeby inflacja nie zeżarła oszczędności.
  • Odpowiedz
a własciciel wybiera z kim się spotka


@Dwudziestydrugi @PedzacaGuma: To by było zbyt piekne. Casting to sciaganie wszystkich chetnych na jedną godzinę i gadki motywacyjne z licytacją kto bardziej nadaje sie na to miejsce. Konczy sie w czasach popytu tym ze wygrywa ten kto rzuci chec zapłaty wyzszej kwoty niz w ogłoszeniu xd
  • Odpowiedz
Żadna nowość, brałem udział w takich castingach 10 lat temu, później dostałem SMS, że jednak nie wygrałem. O czym się dowiedziałem dopiero po, zapytałem grzecznie a co przegrałem bo numeru nie miałem zapisanego i nie wiedział kto pisze. Wówczas się okazało że brałem udział w castingu na najemcę.
  • Odpowiedz