Aktywne Wpisy

AndresIniesta +11
Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

wfyokyga +129
źródło: temp_file3432145863218951874
Pobierz




Mirki inwestuje od około roku, jako że moje ike już dawno zapełnione wpadł mi do głowy pomysl by założyć takowe również na babcie i dziadka, wpłacałby tam pieniądze kupowal akcje, ja też byłbym ustanowiony jako spadkobierca, czy takie podejście ma sens ?
#gielda
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord
@mirko_anonim ogólnie ma to sens i czasem pojawiają sie to pytanie, więc wydaje mi się że trochę osób korzysta z takiej możliwości. Wskazujesz siebie jako osobę uposażona i w przypadku śmierci możesz przelać pieniądze na swoje IKE lub wypłacić.