Wpis z mikrobloga

https://pomagam.pl/eae8rf
Witajcie.

30.09 wybuch pożar w moich rodzinnym domu.
Od roku zostałem sam, tata zmarł dokładnie w październiku zeszłego roku a mama zmarła w 2015r.
Mam raptem 23 lata, jestem po operacji kręgosłupa, która została wykonana w ostatnim momencie, dzięki niej mogę się poruszać bez potrzeby korzystania z wózka.

Cała kotłownia, parter oraz 1 piętro wymagają generalnego remontu, cała sadź po pożarze weszła w ściany, całą kotłownię trzeba skuwać i kłaść na nowo tynk.

Pożar uszkodził hydraulikę, elektrykę.

Piec nie nadaje się do ponownego użytku, zdjęcia całej kotłowni można zobaczyć na zdjęciach umieszczonych na zbiórce oraz pod linkiem w jej opisie.

Do wymiany na parterze i 1 piętrze są panele (salon oraz sypialnia) w łazience trzeba skuć sufit bo nie jest możliwe usunięcie "smrodu" przez fakt że sufit jest podwieszany.

Bardzo proszę was wszystkich o pomoc, chociażby przy wykopaniu tego postu jak i samej zbiórki.
Wszystkie informacje oraz potwierdzenie z gaszenia (raport od straży pożarnej) macie na pomagam pl

Bardzo wam dziękuję
https://pomagam.pl/eae8rf
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Accidentally: bardzo Ci dziękuję za wykopanie !
Jest to niesamowita pomoc, możesz jak chcesz poczytać dokładnie opis zbiórki, jestem w mega ciężkiej sytuacji dlatego szukam pomocy gdzie tylko mogę, na kanale YOUTUBE StaryDziad.jest również zdjęcie kręgosłupa, co potwierdza tym bardziej fakt, że sam nie jestem w stanie wykonywać większości prac fizycznych, bo dosłownie ledwo mogę wykonać większy ruch ręką
  • Odpowiedz
@omnomnom: gość jest po operacji kręgosłupa, rok temu zmarł mu ojciec więc sprawy spadkowe prawdopodobnie zakończyły się jakiś czas temu, w dodatku właśnie spaliło mu chatę a Ty się, kretynie, żmijo, hieno pytasz czy nie chce zamienić domu na mieszkanie?

I kto mu ten dom teraz kupi? Po pożarze, do remontu, w czasie kryzysu? Może chcesz mu złożyć ofertę?

Byś w pysk ode mnie dostał to byś się trzy razy
  • Odpowiedz
@Zly_On: nie bądź taki zły. Wiara w zarzutki ekhem zrzutki z konta zielonki. Sytuacja nie jest zła, chatę można sprzedać, można się było ubezpieczyć, państwo opiekuje się bezdomnymi, wystarczy nie chlać
  • Odpowiedz