Wpis z mikrobloga

Imprezy integracyjne w korpo. Faktycznie to jest takie zło? Pytam osób, które na takich były. Zdarzyło się coś dziwnego. Mój chłopak pojechał na takie wydarzenie i od około 18 kompletnie przestał mi odpisywać. Rozumiem, że siedzenie z nosem w telefonie byłoby dziwne i absolutnie tego nie wymagałam ale tutaj kontakt urwała się całkowite. Odpisał dopiero następnego dnia. Proszę o wypowiedzi osoby, które faktycznie brały udział w takich wydarzeniach, innych proszę o nie nakręcanie mojego lęku.
Naprawdę czuję się nie najlepiej delikatnie to ujmując, również z innych niemiłych dla mnie względów.

#zwiazki #korposwiat #it
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 38
@spirityfree baba co chce kontrolować choupa 24/7 xDDD KAMERKE GOPRO mu zainstaluj na czole...

Brak zaufania w związku to najgorsze co może być. A może się schlał, może źle się bawił, może dobrze. Może rozmawiał z jakąś atrakcyjną koleżanką, może nie. Myślę, że jak będzie chciał, Cię rzucić to Ci powie.
  • Odpowiedz
@spirityfree no widać że priorytetem w jego życiu to nie jesteś , raczej każda osoba znajdzie chociaż czas żeby napisać "a bo teraz coś robimy odezwę się kochanie o tej i o tej "
  • Odpowiedz
@kjungst

@spirityfree baba co chce kontrolować choupa 24/7 xDDD KAMERKE GOPRO mu zainstaluj na czole...


Brak zaufania w związku to najgorsze co może być. A może się schlał, może źle się bawił, może dobrze. Może rozmawiał z jakąś atrakcyjną koleżanką, może nie. Myślę, że jak będzie chciał, Cię rzucić to Ci powie.

Tylko po co bawić się z kimś w związki/ rodzinę jak chce się zachowywać jak singiel?
Nie lepiej
  • Odpowiedz
@spirityfree: też bym przestał odpisywać jakby mi ktoś zawracał głowę jak jestem na imprezie, tym bardziej jak o tym wie
a co znaczy zło? nie każdy lubi i ma ochotę w takim czymś brać udział, ale czasami jest spoko, nic strasznego się raczej tam nie dzieje, chociaż impreza imprezie nierówna
  • Odpowiedz
@spirityfree: pisząc z doświadczenia wielu takich imprez, to nawalił się chłop i poszedł w melanż. Impreza jak każda inna tego typu z nocowaniem, jak chłop z tych zdradzających to mógł zdradzić jak na każdym innym wyjeździe bez Ciebie, a jak dobry chłop z niego to pewnie się tylko n-----l i poszedł spać. Mogłoby się wydawać że impreza firmowa więc ludzie się hamują ale jak niektórym puszczają hamulce po alko to
  • Odpowiedz