Wpis z mikrobloga

Zadzwoń do Michauaz on Cie pozna z resztą zwolenników wykopu, np Masą i Słowikiem.

Elita narodu


@ipkis123: Zapomniałeś o dumie neuropy Wałęsie, a i Brejza ze swoimi trollami też tu bywał xD
  • Odpowiedz
I jak jego partyjni koledzy niszczyli polskie państwo


@mentari: Myślę, że nie tak łatwo krytykuje się kolegów z ławy, a on to w tym wywiadzie zrobił więc dla mnie na plus i nie ma się co do niego akurat przypieprzać.
  • Odpowiedz
czegokolwiek bym nie napisał, nawet żartem to zawsze znajdzie się ktoś kto się o to zesra ¯\(ツ)/¯


@wredny_bombelek: Skąd mogę wiedzieć, że to żart?
Dodatkowo, na tagu #nieruchomosci są tacy debile, że człowiek wymięka. Ostatnio udowodnili, że w małych miasteczkach też ceny oszalały, jako dowód wrzucili mieszkanie na Starym Mieście miasteczka turystycznego promowanego przez serial w TV
  • Odpowiedz
Myślę, że nie tak łatwo krytykuje się kolegów z ławy, a on to w tym wywiadzie zrobił więc dla mnie na plus i nie ma się co do niego akurat przypieprzać.


@PanAlbert: oj tak, biedak siłą trzymany był na ministerialnym stołku xD mądrość etapu przyszła po oderwaniu od koryta
  • Odpowiedz
@wredny_bombelek: gościu który przepieprzył miliony z respiratorów, który stworzył program laptopów bez merytorycznego wsparcia tylko po to aby pokazywać się z nimi przed wyborami, który jeszcze do niedawna popierał program 2% bo był kumplem Budy, jest nagle idolem wykopków.

Was kompletnie powaliło robić z niego jakiegoś bohatera.
  • Odpowiedz