Wpis z mikrobloga

Miraski wiem, że to może okazać się dziwne, ale nigdy jeszcze nie miałem smartfona #oswiadczenie #gorzkiezale

Od lat używam starej Nokii 6020 (hellyeah!!!) bo telefon ma być do dzwonienia a nie do innych pierdół. Jednakże #nokia się już sypie i zauważam z wiekiem, że fajnie byłoby mieć np. internet. Widzę, że jest ostry antagonizm pomiędzy zwolennikami Androida i WindowsPhone. Mam pytanie: dlaczego? Co jest wg Was lepsze? Co ma jeden czego nie ma drugi? Doradźcie!

#android #windowsphone #bojowkawindowsphone #bojowkaandroid #smartfon #telefony
Pobierz wentynski - Miraski wiem, że to może okazać się dziwne, ale nigdy jeszcze nie miałem ...
źródło: comment_wV2Ug1B7gvyMshZJbYYj631Ad8liDM4z.jpg
  • 52
@wentynski: Ja tam, kazdemu ktory nie chce, badz nie umie kompilowac jaderka odradzam androida. iOS dla ludzi ktorzy nie maja co zrobic z pieniedzmi, windows phone dla ludzi ktorzy chca miec dzialajace narzedzie, zgodnie z przeznaczeniem.
Nie podałeś budżetu, podejrzewam więc trolowanie.


@Mordeusz: nie podaję, bo nie wiem czy jakikolwiek będzie. Chodzi mi o to, żebym wiedział na co zwracać uwagę jeśli np. pójdę do jakiegoś operatora i będę miał dwa os do wyboru...
@eR_G: chyba Cię poj.... Przepraszam, ale miałam galaxy s 3 mini i uważam, że to najgorsze gówno jakie miałam w ręku. Ten to się dopiero zacinał, dali mu jakieś chińskie gonwo zamiast procka i ostatecznie wyszedł z tego chlam sprzedający się z nazwy. Zwróciłam operatorowi, a że niechcący wyszedł z tego bajzel to dostałam htc one x i jestem zadowolona, ok bateria niewymienna, ale od roku działa i ma się dobrze.
@wentynski: Z czystym sumieniem mogę doradzić HTC Desire X. Niezbyt wygórowana cena (od 700), nie tnie sie, wygodny w obsłudze, nie za duży przy przesiadce z "normalnych" telefonów. Android sprawuje się na nim naprawdę dobrze :)

Nie jestem przeciwnikiem WP, mój #rozowypasek ma HTC One S (chyba) z windowsem i czasem narzeka, chociaż mówi, że sam system jest okej. Ale czasem ma zwiechy.

W mojej ocenie android jest lepszym wyborem (ale
@porque: taki zwyczaj że raczej kontroluje co ściągam i mam uruchomione w tle. Faktycznie, jeśli sie na tym nie znasz, albo ma cie to nie obchodzić, to nie jest to najlepszy wybor
Ja mam s2 a i tak jak biore te wszystkie Trend + , ace 3 itp to i tak wydajnosc jest masakryczna w porównaniu do poczciwego s2 :).