Wpis z mikrobloga

@Gours: Najlepsze, że tego "zaorania" dokonuje spec od grubego chlania dzień w dzień.
Hmmm...

Ja się tak cieszę, że zrozumiałem już jakiś czas temu, że to, że k0nfa gada o obniżce podatków, to jeszcze nie znaczy, że nie mam do czynienia z bandą degeneratów.
A byłem korwinistą wojującym... Ho, ho...
  • Odpowiedz
powiedzial typ


@Bananada: Filmu nie oglądałem i nie obejrzę, ale strzelam w ciemno, że on pewnie wcale tak nie powiedział, bądź zostało to wyrwane z całej wypowiedzi XD Kilka razy zdarzyło mi się trafić na tego typu content i zarówno nagłówek, minaturka, jak i komentarze fanatyków nie mają nic wspólnego z sensem filmu - a zwykle jest to środek jakiegoś wywiadu lub rozmowy w telewizji śniadaniowej XD
  • Odpowiedz
@Gours: ogólnie sekciarze z konfy są w c--j pod tym względem zabawni xD każdy materiał, który wprost nie chwali mencena czy innego brauna nazywają ustawionym, propagandowym i stronniczym xD ostatnio ten kudłaty z nie wiem ale się dowiem nagrał film, w którym zauważył, że mencen zupełnie inaczej rozmawia na żywo, a inaczej w swoich przygotowanych materiałach na swoim kanale. Co z resztą sam mencen przyznał w jednym z wywiadów. W
  • Odpowiedz
bierze dupsko że macie kłamcę i złodzieja za przywódcę


@Zwiedzam: a Ciebie bierze dupsko? To też twój przywódca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że mieszkasz poza Polską, na przykład w Rosji. Lub też uznajesz jakiś rząd na uchodźtwie złożony z polityków PiS, którzy uciekli za granicę przed wymiarem sprawiedliwości.
  • Odpowiedz