Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, ze jesteście @10kobla , zwykłym gościem, którego trochę poniosło i pod wpływem impulsu i poklasku od paru wykopków postanowił zrobić to co zrobił, a teraz nie dość, że ma pozew od chłopa z 30 milionami na koncie, stres (już pewnie sra w gacie, nie ma się co oszukiwać) i zero spokoju to jeszcze za rok nikt o nim pamiętać nie będzie, a na rozprawy chodzić trzeba będzie xDDD nie zazdroszczę stary ale powodzenia xD #budda
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: Kiedy chciałeś tylko żeby braciak nie p-----------ł hajsu na głupoty, ale jesteś wykopkiem z autyzmem więc wywołałeś aferę na pół polskiego internetu, r--------ś youtubowego milionera, a przy okazji zmieniasz prawo w Polsce

MateMizu - @Jamniki2: Kiedy chciałeś tylko żeby braciak nie p-----------ł hajsu na gł...

źródło: hsrthtr

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jamniki2: a skąd Ty wiesz ile ma na koncie? Na ten moment to wszystko co ma jest na laskę, która nawet nie jest jego żoną i spółki w których nie ma udziałów. Ma Doze które chyba średnio wypaliło bo nikt już tego nie kupuje i stał się w tym roku udziałowcem w słowackiej spółce wraz z Bandurą. @10kobla ma jaja i szacun dla niego. Na jego stronie nie ma
  • Odpowiedz
@Termos96: nie wiem czy bym to nazwał fanclubem. Wiem że wśród celebrytów działa zasada "nie ważne jak o mnie mówią, ważne żeby mówili" ale w przypadku Puszki gdzie liczy się sprzedaż losów powstanie takiej strony raczej nie działa dobrze na sprzedaż e-booków. Tym bardziej że on kreuje się w necie na filantropa z wielkim sercem.
  • Odpowiedz
Tyle rozmyślacie o moim pozwie, że wam się przyśni pozew od Buddy. Więcej o nim gadacie niż ja. Cieszcie się, że nie trafiło na was.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Kamilek, czy tam jego pr-teamie, co ty próbujesz pokazać?
Bo jeśli to, że z jednej strony masz śliskiego gościa, który być może ma lekkie plecy w służbach i być może ktoś za nim stoi(bo przecież Artur siedzi, portale pisza o wielkim sluppe który dał domki), vs gościa który nakręcił sporą częśc internetu i pokazał wszystko co nie stykało?
Czytałeś w ogóle ziomku te jego strony? Ani jednej info niejawnej,
  • Odpowiedz
Pewnie nie wszyscy wiedzą, ale jestem w stałym kontakcie z @10kobla no i niestety przyznał mi się, że tak się ostrał, że wykupił cały zapas papieru toaletowego z Lidla.

Mało tego, poinformował mnie, że po konsultacji ze swoim prawnikiem, wujkiem Google, zakupił najbliższy bilet na loty na Wyspy Kokosowe. To jest to samo miejsce, na które założył strone www.budda777.cc. Nie ma tam ekstradycji do Polski.

Juz się pogodził, że do końca
  • Odpowiedz