Wpis z mikrobloga

Od czasu wrzucenia tego tweeta akcje Orlenu spadły o 21%. Czy Borys Budka powinien również tym osiągnięciem pochwalić się na twitterze?
#gielda #orlen
olcayn - Od czasu wrzucenia tego tweeta akcje Orlenu spadły o 21%. Czy Borys Budka po...

źródło: chrome_82XVp9ukma

Pobierz

Powinien?

  • Tak. Zmiany cen akcji SSP to jego zasługa. 41.5% (193)
  • Nie. On jest odpowiedzialny tylko za wzrosty. 58.5% (272)

Oddanych głosów: 465

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od czasu wrzucenia tego tweeta akcje Orlenu spadły o 21%. Czy Borys Budka powinien się również tym osiągnięciem pochwalić na twitterze?


@olcayn: a jak to się ma do danych które przedstawił w tamtym wpisie? Lubię po prostu jak mam jakieś bezpośrednie porównanie.
  • Odpowiedz
@olcayn: ja nie w temacie - wahania kursu były takie mocne ze względu na tę dywidendę? Czy jednak Obajtek nie był taki c-----y jak się wydawało? Czy to jest 100 różnych czynników które kierują kursem w dół aktualnie?
  • Odpowiedz
  • 3
Czy to jest 100 różnych czynników które kierują kursem w dół aktualnie?


@zar0x: dokładnie tak jest. Tak samo było 100 różnych czynników, które sprawiały, że ceny SSP szły do góry, ale Budka przypisał tę zasługę sobie. Ja tutaj tylko wyśmiewam manipulacje tego peta.
  • Odpowiedz
  • 2
ale tendencyjna ankieta


@Dominias: oczywiście, że ankieta jest tendencyjna, ale ona jest tylko odzwierciedleniem tego co jest w poście ze screena. Dostosowałem ją poziomem do załączonego p---------a Budki.

Problem jest taki, że ja jestem anonem robiącym sobie żarty na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a on posłem i ministrem manipulującym danymi i przypisującym sobie zasługi za rzeczy na które nie miał wpływu.
  • Odpowiedz