mirko_anonim
✨ Obserwuj #mirkoanonim
Orientuje się ktoś, czy jako osoba prywatna mogę ogarnąć hurtowo pryncypałki po hurtowych cenach? Codziennie zjadam ok. 500g-1kg pryncypałek ale po cenach ze sklepu to wychodzi dość drogo. Najlepiej podrzućcie link do hurtowni, dzięki!
#pryncypalki #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #slodycze

─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • Najlepsze
  • Wszystkie komentarze
rtone
rtone
13
@mirko_anonim: 1kg pryncypałek to 5500 kcal i 380g cukru, weź się ogarnij grubasie
sberatel
@mirko_anonim zakres do jakiegoś cash and carry i kup sobie całą paletę.
gaga-jaga
@darek-jg ale firma go odzyska, a zwykly konsument nie
gaga-jaga
@mirko_anonim jako osoba prywatna musisz kupic po cenie brutto, wiec nie dosc ze zaplacisz wiecej za detal to jeszcze doliczają VAT. Mozesz spróbować negocjować cenę za większą ilość lub poprosić kogoś kto ma firmę aby kupił je dla Ciebie. Wrzuci sobie w koszty, wiec jemu tez się opłaci.
darek-jg
@gaga-jaga: każdemu doliczają vat, firmom też
ugabugav2
ugabugav2
@mirko_anonim masz już cukrzycę?
mirko_anonim
mirko_anonim Autor
0
wytrwały-kreator-40: Zwykle nie ma sensu z hurtowni, szukałem niektórych rzeczy i wychodziły często drożej, czasem tylko minimalnie taniej - niż na promo w sklepie. Więc najlepiej poczekać na promo i kupić zapas.

Pewnie prawdziwie hurtowe ceny są dopiero od faktycznie dużych ilości, znaczy na jednego tyle słodyczy to dużo (choć wydaje się, że ilość zawyżona, tyle kalorii ciężko zjeść), ale to dalej nie tyle co zamawiają sklepy.

────