Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie ktoś nazwie bękartem Putina ale tak sobie teraz pomyślałem, że gdyby Rosji pozwolić zająć teren całej Ukrainy, to prędzej Rosja by nam zezwoliła po jakimś czasie na ekshumacje ofiar z Wołynia niż Ukraińcy xD
#wojna #ukraina #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak sobie teraz pomyślałem


@Akuzativ94: a nie oficer prowadzący?Dziwnym trafem identyczne myśli tu niektórzy prezentowali, to chyba jakas zorganizowana grupa myślicieli sie nam tutaj pojawiła.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Banderowcy nigdy nie pozwolą na ekshumacje ofiar bo by wyszła skala ich okrucieństw. Przecież oni dokładnie wiedzą co robili wtedy. To że nawet kiedy są w stanie wojny nie chcą się na nic zgodzić tylko pokazuje że to degeneraci totalni.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Rosja by nam dala takie możliwości że stalibyśmy nad mogiłami 3D. Ja ci mówię. I nawet w sumie 5D bo czulibyśmy wszystko

Jak tam Rosja? Przyznała się już do wywołania ww2?
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzesiok Mówię o scenariuszu takim, że Rosja zajmuje Ukrainę i naprawdę nie próbuje prowokować dalszych konfliktów. Na co też jest szansa, nie można być niczego pewnym. Choć oczywiście mogłoby być inaczej.
W takim wypadku byłbym w stanie uwierzyć, że prędzej z nimi byśmy się dogadali w sprawie Wołynia niż z Ukrainą.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: Oczywiście, że w sprawie Wołynia dogadalibyśmy się z kacapami w pięć minut. Ponieważ wyciąganie na wierzch prawdziwych ukraińskich zbrodni byłoby dla rosyjskiej polityki i propagandy korzystne. Ale to oczywiście nie znaczy, że lepiej nam ogólnie będzie jak Putin zajmie całą Ukrainę. Tego chyba nie trzeba tłumaczyć? A nierozwiązana sprawa Wołynia będzie Ukrainie utrudniać podążanie w kierunku NATO i UE, ale jak są głupi to ich sprawa, ich strata.
  • Odpowiedz
  • 0
@chromypies no oczywiście, że łatwiej by było nam się dogadać z tego względu. Ale jednocześnie to pokazuje dlaczego Ukraińcy nie chca tego zrobić. Ich bohaterowie okazaliby się katami, a przez ich krotką historię, nie mają za wielu tych bohaterów. To by mogło stworzyć rysę na całej ich tożsamości narodowej. Dlatego z jednej strony rozumiem takie zachowanie Ukraińskich władz, ale z drugiej, jako Polak, potępiam je.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: "Ich bohaterowie okazaliby się katami, a przez ich krotką historię, nie mają za wielu tych bohaterów." Ale to są jakieś głupie wymówki i próby usprawiedliwienia ze strony zaczadzonych ukrofili. Ukraina sama sobie szkodzi trzymając się tych zwyrodnialców, zbrodniarzy. Zawsze możesz kogoś wygrzebać sobie na bohatera, jakichś kniaziów ze średniowiecza, a jeszcze lepiej poetów, pisarzy, muzyków, wiele tego u Ukraińców nie ma, ale jak się postarają to wygrzebią i odpowiednio
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: c---a już zaraz sam Putin by pomagał kopać XD by nam 200 km w głąb Polski dyktowali i grozili co nam wolno robić, stawiać, ekshumować a nie na dawnej Ukrainie
  • Odpowiedz