Wpis z mikrobloga

@siepan:

taki cwany jesteś bo masz konto od 2 msc i sporo wolnych miejsc na czarnej liście. Ciekawe co zrobisz jak będziesz tu X lat i czarna lista dawno będzie zapełniona pod korek


Jakie lata? Za 3 msc go nie będzie. Płatne troll konto, którego zadaniem jest przede wszystkim szkalować Trumpa. Po zamachu trzeba było wprowadzić Damage Control i powysypywało takich kont od
  • Odpowiedz
  • 9
Płatne troll konto, którego zadaniem jest przede wszystkim szkalować Trumpa. Po zamachu trzeba było wprowadzić Damage Control i powysypywało takich kont od groma


@DanteTooMayCry tak urwa, Soros I Obama nam płacą byśmy szkalowali Trumpa na polskim g---o-portalu ze śmiesznymi kotożakami w ramach damage control z powodu zamachu na który nawet jego zwolennicy tak bardzo wy.ebane

@Glikol_Propylenowy właśnie o tym mówię, jak chcesz "otwierać koledze oczy" to wiesz, droga wolna XD
  • Odpowiedz
@KotTipTop: Notatki to też jedna z lepszych funkcji wykopu. Przy jednym z oświeconych komentujących pod tym wpisem mam zapisane "ten cały covid jest grubymi nićmi szyty", a przy drugim że jest fanem Wakefielda, czyli typa który sfabrykował powiązanie szczepionek z autyzmem oraz że "Powoli ludzie zaczynają dostrzegać, że [Unia] to eurokołchoz i ZSRR bis".

Czemu mnie to nie dziwi.
  • Odpowiedz
Za 3 msc go nie będzie. Płatne troll konto, którego zadaniem jest przede wszystkim szkalować Trumpa.


@DanteTooMayCry: usuń konto typie xD. Szkalowanie trumpa to czysty RiGCz i wcale nie trzeba płacić by ktoś to robił ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ten wpis jest o czarnolistowaniu konfedepisowskich dzbanów takich jak ty więc po co się tu w ogóle wypowiadasz, chyba tylko po to by potwierdzić słuszność naszego
  • Odpowiedz
Notatki to też jedna z lepszych funkcji wykopu.


@cukru: No to jest fajna funkcja wykopu w tym wypadku przy czarnolistowaniu wiesz czemu, śmieszniej jest jak linkami do wpisów/komentarzy doszedłem do limitu notatki(wprowadzili na nowym wykopie) a w przypadkach z covidu notatka wychodziła grubo ponad limit znaków, bo po prostu wrzucam linki do wpisów/komentarzy.

Raz tak złapałem gościa co w swoim wpisie srał się na myśl o Rosji strasznie. Problem w tym, że wpis o identycznej treści zamieścił kilka miesięcy wcześniej
  • Odpowiedz
@KotTipTop: Oczywiście zero merytorycznego podważania racji czy wyjaśnienia, gdzie Warzecha mija się z prawdą, tylko zbiorczy rechot Oświeconych. Czym wy się niby od Niego różnicie?
  • Odpowiedz
"zAmYkAsZ SiĘ W BaŃcE!" - rezygnując z "merytorycznej" "dyskusji" z osobnikami gotowymi bez popitki łyknąć taki stek bzdur, takiego kalibry, z takiego źródła.. absolutnie niczego nie tracisz, łącznie z potencjalnie utraconymi szarymi komórkami i resztką wiary w ludzkość ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@KotTipTop: to ostatnio strategia szurów. Próbują argumentować, że oni myślą niezależnie a za merytoryczne uważasz te argumenty które pasują twojemu światopoglądowi. Co tam, że
  • Odpowiedz
  • 8
@xqwzyts albo tak jak ten 2 komentarze nad twoim, domaga się merytorycznego wyjaśnienia tych ich opartych na urojeniach i niewiedzy wysrywow - no już urwa pędzę z badaniami, metodologią i obserwacjami które on, w stylu grajacego w szachy golebia, skwintuje "ile ci Gates zapłacił????" XD
  • Odpowiedz
śmieszniej jest jak linkami do wpisów/komentarzy doszedłem do limitu notatki(wprowadzili na nowym wykopie) a w przypadkach z covidu notatka wychodziła grubo ponad limit znaków, bo po prostu wrzucam linki do wpisów/komentarzy.


@Tagnk: Też ubolewam nad tym limitem, kolejny z downgrade'ów nowego wykopu. Dlatego w przypadku najgorszych jednostek zwykle ograniczam notatkę do jednego, wymownego rzeczownika.
  • Odpowiedz
@kalafi0r @KotTipTop

_Zdrowy rozsądek czy narcyzm?

W sieci głośno komentuje się wpisy Warzechy, wiodącego polskiego chłoporozumowca, który nie potrafi się powstrzymać w obliczu tragedii w Sudetach i pisze swoje krzywdzące dla tamtejszych ludzi i dla rozumu w ogóle mądrości. Powódź? Ano powódź, ale powodzie były zawsze, po co ta histeria, pisze Warzecha, by zaraz nagrać filmik o “klimatystycznych hienach, które wyszły na żer”. A potem jeszcze dodaje, że sytuacja, w której ratownicy ratują zwierzęta, tracąc cenny czas, który mogliby poświęcić na ratowanie ludzi, to kuriozum i postawienie świata na głowie. No więc oczywiście mnie też te wpisy brzydzą, ale chciałbym podzielić się z Wami jeszcze jedną refleksją. Otóż akurat jestem po lekturze wielu archiwalnych artykułów Warzechy i możliwe, że zaczynam rozumieć co jest głównym motorem, dzięki któremu niestrudzenie prowadzi on swój pług przez kości
naczarak - @kalafi0r @KotTipTop 

Zdrowy rozsądek czy narcyzm?

W sieci głośno koment...

źródło: GXqH0sZXoAAtj-w (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
@kalafi0r @KotTipTop

Pięknie ujęte. Sam jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że kontrarianizm ma na celu łechtanie ego narcyza, ale tak zgrabnie bym tego nie opisał.

U Warzechy jest to tak ewidentne, jak tylko się da. No bo patrzcie na to. Cechą charakterystyczną typa jest ostentacyjny brak empatii. Ludzie giną w jakiejś wojnie? Nie emocjonujcie się, dziewczynki, myślcie o Realpolitik. Ktoś w-----ł psa z okna i pójdzie do pierdla? Za wysoka kara, zwierzę to tylko
  • Odpowiedz
@naczarak az tak nie sledze tej postaci ale to typowe dla prawakow to samo cejrowski - wszedzie komuchy, pederasci cieniasy ale jak ich spytasz o zycie prywatne albo bron boze obrazisz UCZUCIA RELIGIJNE zamieniaja sie w rozdygotanych chlopaczkow.

Oczywiscie i jeden i drugi jest ekspertem od wszystkiego.

Mi Warzecha utkwił jak napisał, "po co sa doplaty do rowerow elektrycznych skoro nikt ich nie kupuje" i nie rozumial ze sam odpowiedzial sobie
  • Odpowiedz