Wpis z mikrobloga

@Dejvidek25: na tym screenie akurat nie ma kontekstu więc wpis jest tylko dla głupoli, poza tym możemy z ogniem wykopywać taśmy u sowy tylko po co? Prawdziwe zagrożenie w Polsce to Deweloper i na tym trzeba się skupić
  • Odpowiedz
@derek1 rownie dobrze mógł wpisać w wyszukiwarkę na Twitterze. Gdy ja szukam to też z d--y jakieś stare twitty mi pokazuje zamiast nowych. Poza tym od kilku lat baba udaje poważną to równie dobrze mogła się pilnować albo ktoś jej kazał usuwać a wcześniej nikt nad nią nie wisiał. Więc co za różnica że 3 lata temu? Xd
  • Odpowiedz
@derek1: fikolki walisz żeby ją bronic a Ewka nawet by na ciebie nie splunęła
Chociaż, może by splunęła na polnische schweine, zgodnie z linią polityczną jej nowych sojusznikow - afd
  • Odpowiedz
@Amatorro: ale musiał być zdesperowany skoro 3 lata musiał przelecieć aby coś znaleźć xD


@derek1: zgadzam się, to znacznie mniej niż poszukiwania ojca biologicznego Zajączkowskiej
  • Odpowiedz
@derek1:

jak konfederata wyciąga błędy i hipokryzje bandy czworga to jest patriotyczna walka o wolną Polskę
jak konfederatom wyciąga się błędy to są to akty desperacji xD
  • Odpowiedz
jak konfederata wyciąga błędy i hipokryzje bandy czworga to jest patriotyczna walka o wolną Polskę

jak konfederatom wyciąga się błędy to są to akty desperacji xD


@malinq: myślisz że może to wynikać, nie wiem, z tego kto rządzi Polską?
Ale wiadomo, jak się przypomina popisową ustawę "antyprzemocową" to jest to to samo co potężne wyzwisko Zajączkowskiej, używane w dowcipach dla dzieci, opisujące propagandę w Polsce.
Nie wiem, niespecjalnie to kupuję.
  • Odpowiedz
ale musiał być zdesperowany skoro 3 lata musiał przelecieć aby coś znaleźć xD


@derek1: ale piecze dupka, bo wrzucanie wysrywów do internetów i podpisywanie ich własnym nazwiskiem ma konsekwencje xD

Co to, jest jakiś termin przedawnienia? Byłem debilem na internetach, ale to było 3 lata temu i się nie liczy? XD
  • Odpowiedz