Wpis z mikrobloga

Ależ to jest knur ten Mazurek. Takiego manipulatora i kłamcy dawno nie widziałem. On jako inteligentny człowiek doskonale wie, że Tusk zrobił świetny deal, a Mariuszom z Brighton przedstawia to praktycznie jako porażkę (oczywiście w 100% powiela konfedepisowską propagandę). Przechodzi samego siebie, serio. Bezczelny propagandysta.

Niech potem się nie dziwi, że nikt normalny nie chce do niego przychodzić do RMF i pozostają mu ciągłe rozmowy z pisowcami.

#polityka #4konserwy #neuropa #kanalzero #powodz #bekazpisu #mazurek
Gours - Ależ to jest knur ten Mazurek. Takiego manipulatora i kłamcy dawno nie widzia...

źródło: IMG_4402

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: Nie ogarniam takich typów jak ty, ja na przykład nie wchodzę na kanał jana pińskiego, albo jak oglądam tvn to później nie płaczę na wykopie że tam robią propagandę na swój sposób, bo mi po prostu szkoda na to czasu. Musicie mieć srogi ból d--y o tego stanowskiego, a to dopiero początek. Niedługo ogłosi start na prezydenta i zasięgi mu się jeszcze bardziej zwiększą ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@stan-tookie-1: Czarnek i Bosak tak, ale Schetyny to dawno tak nie było. Praktycznie żadnego ministra obecnego rządu tam nie uświadczysz. Co najwyżej jakaś Żukowska czy Petru
  • Odpowiedz
  • 0
@Schwarzenberger tylko powiedz mi na co pójdzie te 20 miliardów? xD nie wiem czy wiesz, ale się wtajemnicz. I pomyśl sobie, że przyznają komuś te pieniądze tak z d--y nie chcąc czegoś w zamian? XD PiS to w większości złodzieje i r-----------i pieniądze na prawo i lewo. Tylko teraz zobacz co robi peło. Razem z pisowcami potrafią się układać jeśli chodzi o dopłaty na deweloperów, którzy słono zapłacili za kampanie. Tak
  • Odpowiedz
  • 1
@siwy-y:

„ Tak w ogóle to teraz więcej dopłacamy do UE niż zyskujemy”

To takie podsumowanie, jeśli ktoś chciałby cię traktować choćby w 1% poważnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours poważnie brać ciebie jak i resztę półgłówków. Teraz będziemy od naszych kochanych sąsiadów zabierać imigrantów, którzy stwarzają problemy, a sami zostawia sobie wykształconych, choć sami namawiali do przyjmowania wszystkich. Widać, że rzadko, albo wcale nie wyjeżdżasz za granicę. Niemcy się izolują i zamykają wszystkie swoje granice, choć byli sami prekursorem w działaniach i nadal są w ich ściąganiu. Spadaj na drzewo lewacka tępa małpo. Przeczytałeś już na co ma pójść
  • Odpowiedz