Wpis z mikrobloga

@zimowyporanek: w pomaganiu powodzianom nic nie jest śmieszne. Śmieszne jest robienie konferencji i chwalenie się darami dla powodzian, które kupiło się za 200zl. Tysiące osób wpłaca takie lub wyższe kwoty na zbiórki, bądź kupuje samemu różne środki i nikt się tym nie chwali.
To się zastanów, czy posłowie zarabiający po kilkanaście k zł powinni robić mini-konferencje żeby się pochwalić, bo kupili wspólnie dary za 200zl?
  • Odpowiedz
To się zastanów, czy posłowie zarabiający po kilkanaście k zł powinni robić mini-konferencje żeby się pochwalić, bo kupili wspólnie dary za 200zl?


@obserwator_swiata: no ale przecież oni tam prawie na pewno nie robią konferencji o tym że zawiozą te parę butelek i makaronów, tylko ogłaszają jakąś zbiórkę albo inną inicjatywę, a to na stoliku to po prostu dekoracja.

A na wypoku mamy z tej okazji festiwal antypisowskiej propagandy o tym
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: nie wiem czy to wszystkie dary, ale faktem jest, że wygląda to śmiesznie. To ja już więcej w pomoc powodzianom zainwestowałem niż jest na tym zdjęciu. Jak mają więcej to albo trzeba było zrobić zdjęcie na tle ciężarówki, albo trzeba było w ogóle nie dawać darów w kadr. I tyle. No słabo to wygląda i tyle. Wniosków daleko idących też z tego nie ma co wyciągać
  • Odpowiedz
nie wiem czy to wszystkie dary, ale faktem jest, że wygląda to śmiesznie. To ja już więcej w pomoc powodzianom zainwestowałem niż jest na tym zdjęciu. Jak mają więcej to albo trzeba było zrobić zdjęcie na tle ciężarówki, albo trzeba było w ogóle nie dawać darów w kadr. I tyle. No słabo to wygląda i tyle. Wniosków daleko idących też z tego nie ma co wyciągać


@Yahoo_: Daj spokój, sam
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: ja tylko zwracam uwagę, że to PRowo po prostu słabo wygląda. Tak samo uważam, że Duda powinien zrezygnować z dożynek mimo, że realnie nie miał nic do roboty w związku z powodzią. Po prostu polityka to teatr i musisz uważać na swoje kroki na scenie.
  • Odpowiedz
Co jest śmiesznego w pomaganiu powodzianom?


@zimowyporanek: Nic, śmieszne jest, że taką pomoc zorganizowało pięciu polityków PiS i z tej okazji zwołali konferencję prasową. Mi byłoby wstyd chwalić się tym na prawo i lewo.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: Niesamowicie ironiczna jest taka wypowiedź ze strony typa, który od kilku dni rzyga jadem pod każdym postem, który w minimalnym stopniu mówi pozytywnie o działaniach rządu przy tej powodzi czy prostuje pisowskie spiny.
  • Odpowiedz
Niesamowicie ironiczna jest taka wypowiedź ze strony typa, który od kilku dni rzyga jadem pod każdym postem, który w minimalnym stopniu mówi pozytywnie o działaniach rządu przy tej powodzi czy prostuje pisowskie spiny.


@JC97: A to już są pomówienia. Typowa zagrywka na obrzucenie kogoś gównem, licząc że się przyczepi.
  • Odpowiedz