Wpis z mikrobloga

@zimowyporanek: masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Ja ich zachowania w ogóle merytorycznie nie oceniam, wprost tylko mówię, że PRowo to jest słabe i się narażasz na dokładnie takie ataki. Druga strona jak przeciwnik się wystawi to tak samo wali w nich bez litości. Mi się to może podobać lub nie (to drugie), to nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?


@Yahoo_: Ja!? A kto to napisał, św Mikołaj?

nie wiem czy to wszystkie dary, ale faktem jest, że wygląda to śmiesznie.


Ech, jakbym z botami gadał. ZERO INTELIGENCJI.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek
Śmieszne to jest lansowanie się na pomocy dla powodzian.

Potężne prawo i sprawiedliwość kupuje z 5 zgrzewek wody, które będzie zapewne transportowało kilkaset kilometrów dla powodzian, zamiast kupić gdzieś w lokalnym sklepie 10 km od Kłodzka albo te 150 zł, które wydali na to dać komuś by to zrobił za nich. Gdzie tu logika?

Pomagać trzeba umieć a nie n---------ć zdjęcie, żeby się wylansować.
No ale cóż, imbecyle z
  • Odpowiedz
Jak mają więcej to albo trzeba było zrobić zdjęcie na tle ciężarówki, albo trzeba było w ogóle nie dawać darów w kadr.

w robieniu konferencji żeby się pochwalić zakupami za 300zł w pięć osób wszystko


@fu8ch: @Yahoo_: czyli jednak Morawiecki miał rację, gdy się pokazywał na tle DUŻEGO SAMOLOTU z maseczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: Bo to śmiesznie wygląda. Potężny były minister fotografuje się z dwoma zgrzewkami wody i kilkoma kartonami ryżu. Serio już lepiej jakby ich nie było wcale.
@xetrov No wielki samolot to trochę śmieszność w drugą stronę, ale pewnie więcej ludzi to kupiło :)

PS ogólnie to politykom nie zazdroszczę, bo oni są w ciężkiej sytuacji. Zrobią sobie zdjęcia to ludzie powiedzą, że robią kampanię na tragedii. Nie zrobią to
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: śmieszne jest to, że milionerzy kupili mniej rzeczy dla powodzian, niż ja i się tym chwalą na konferencji, a ja tego nikomu nie powiedziałem w swoim otoczeniu, bo po co?
  • Odpowiedz
śmieszne jest to, że milionerzy kupili mniej rzeczy dla powodzian, niż ja i się tym chwalą na konferencji, a ja tego nikomu nie powiedziałem w swoim otoczeniu, bo po co?


@Ogau: Mi powiedziałeś i wcale mnie to nie śmieszy. A teraz przeczytaj cały wątek, do wyjaśnienia już raz zostały napisane.
  • Odpowiedz