Wpis z mikrobloga

Zdajecie sobie sprawę, ze podobna sytuacja polityczna jest na całym świecie? Wyborcy mają ten sam problem w Hiszpanii, Francji, Niemczech… ten sam polityczny syf.

Ale wybierać jednak trzeba.


@Notes: dokładnie, polityka to nie szukanie księcia na białym koniu, który spełni twoje marzenia.
Głosujesz na tych, którzy mniej r---------ą twoje życie. Tak to wygląda w tej bajce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami ale ktoś ci tam juz wyzej napisał ze praktycznie zawsze głosuje się na „mniejsze zło”
Jeśli wierzysz we wszystkie obietnice polityków to jesteś trochę naiwny. Już wyżej próbowałem ci odpowiedzieć na to co napisałeś - głosuje się po to żeby państwem nie rządziła opcja która zamieni twoje życie w koszmar. Przykład PiSu jest tu akurat chyba najbardziej adekwatny. Gorzej mogłoby być chyba tylko z konfederacją.

@ButtHurtAlert a jakie są alternatywy? Bo chyba nie konfa XD
Ja nie biadolę. Mam swoje przekonania polityczne i zasady moralne którymi się kieruje i głosuje na tych którzy są najbliżej moim poglądom. Nigdzie nie napisałem, że płaczę z powodu wygranej popispsl ;) to już sobie sam dopowiedziałeś.
Napisałem że kradną wszyscy i tyle ;) domyślam się, że jakby wybory wygrała partia piwa to też ustawiliby stołki tak żeby jak najwięcej się
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami nie, nie trzeba być.
Oddawałem głos na obecną koalicję i bardzo wiele rzeczy mi się nie podoba, ale przynajmniej nie ma już tych niekompetentnych, zakompleksionych wieśniaków i cwaniaczków na najważniejszych stanowiskach.
Tusk jest jaki jest, ale przynajmniej prowadzi normalną politykę zagraniczną zamiast szczekać i się obrażać i zachowuje się jak normalny premier podczas kryzysu, a nie jak ta pisowska hołota robiąca bydło przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
ja od 20 lat głosuje i stwierdzam że mam to w dupie :) lata mi to będzie rządził,scenariusz znany od lat kadencję lub 2 złodzieje potem zmiana przyjdą inni złodzieje itd. Ale jak ktoś ma ochotę niech szufluje w gunwie i wybiera który jest mniejszym złodziejem i kłamcą droga wolna


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Aż w końcu przyjdzie ktoś kto cię spałuje i zamknie w więzieniu za poglądy, i wtedy dopiero będziesz kwiczał
  • Odpowiedz