Wpis z mikrobloga

trzeba mieć pamięć głupika by oddać głos na kogokolwiek kto jest na aktualnej scenie politycznej. Co wybory ta sama sytuacja wybór między gównem lub mniejszym gównem


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Przecież co wybory startują ludzie pojawiający się na aktualnej (dla danych wyborów) scenie politycznej. Do sejmu nikt randomowy z poza po/pis/psl/lewicy/konfy nie startuje, bo praktycznie niema jak, więc co to za freethinkersko-boomerskie p---------e xddd
  • Odpowiedz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami
No i na tym polegają wybory. Masz parę partii i wybierasz takie które miej więcej reprezentują twoje poglądy z którymi się zgadzasz. Przecież nie będziesz głosował na konfe jeśli chcesz mieć Białoruś za oknem. Nie będziesz też głosował na zielonych jeśli chcesz mieć upadek państwa i zaimkowe gestapo na każdej ulicy ;)
Przecież to jak zachowują się partie nie jest żadną tajemnicą. Kradnie każdy i to jest akurat najmniejszy problem
  • Odpowiedz
@Notes: mhm tak by było w idealnym świecie,przypomnij ile konkretów Tusk zrealizował ze swojej 100? Ja oddałem głos na niego głównie przez obietnice wstrzymania sprzedaży nieprzetworzonego surowca drzewnego za granice i przywróceniu handlowych niedziel,jednak okazuje się że to niemożliwe,miał być dobrowolny ZUS i też mi huja. Dlatego mam to w dupie ich obietnice i ja na bank nie zaglosuje. Lepiej Ci powiem 8 lat temu oddałem głos na PiS myślę
  • Odpowiedz
dokładnie,trzeba mieć pamięć głupika by oddać głos na kogokolwiek kto jest na aktualnej scenie politycznej. Co wybory ta sama sytuacja wybór między gównem lub mniejszym gównem


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: raczej pomiędzy gwałtem z przypalaniem twarzy, a cwaniakiem sprzedającym magiczne garnki
  • Odpowiedz
@Notes no to geniuszu dalej głosuj na pis po psl i oczekuj innego rezultatu niż do tej pory przez 30 lat xD
Typowy Polak, będzie biadolil że nic się nie zmienia w tej Polsce ale pójdzie zagłosować na to samo bo "siem bojem bo w tej telewizji to mówili źle o tych innych partiach"
Przez takich to w tym kraju nigdy dobrze nie będzie
  • Odpowiedz