Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Mam pytanie do osób, które mierzyły się z problemem kotów srających do piaskownicy - jak je skutecznie do tego srania zniechęcić?

Niestety wszelkie plandeki i inne siatki odpadają bo cały plac zabaw jest jedną wielką piaskownicą z dużą ilością urządzeń . Plac jest też ogrodzony, ale dla kota to nie problem ogrodzenie przeskoczyć. Niestety właściciele kotów też raczej nic nie zrobią, bo kotek przecież musi wychodzić ¯\(ツ)/¯

Czy ktoś z Was korzystał może z jakiegoś skutecznego środka chemicznego do odstraszania kotów? To chyba jedyna opcja - spryskać okolice placu zabaw żeby kocie łajzy go omijały.

Wszelkie wysypywanie fusów z kawy i inne pryskanie octem raczej odpuszczam bo to się zaraz rozwieje, a zapewne też nie działało by w ogóle xD

Dzięki z góry!

#koty #dzieci #sasiedzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K0siMazaki: ja miałem ten sam problem na swojej działce. Nie ma takiego odstraszacza, czy to chemicznego czy dźwiękowego, który na dłużej powstrzyma kocury. Stosowałem wszystko co jest dostępne w sklepach. U mnie to nie był tylko problem zaszczanej piaskownicy i kocich gówien wszędzie dookoła. Za drzewami zawsze było pełno kości małych zwierząt i potłuczonych ptasich jajek. Trutka na szczury rozwiązała problem raz i dobrze. Kilka dni i spokój od ponad
  • Odpowiedz
  • 0
@Jerard: no to mnie nie pocieszyłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) liczyłem że prysnę jakimś gównem i po sprawie. Nie pomyślałem, że oprócz srania koty mogą jeszcze truchła podrzucać xD

Niestety trutka na szczury na osiedlowym placu zabaw odpada xD
  • Odpowiedz