Wpis z mikrobloga

Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia, które nie zostały opublikowane".

- 500 000 zł od wykopu zadośćuczynienia dla żony Majtczaka
- 1 000 000 zł (milion zł) od wykopu dla firmy ojca Majtczaka

- 200 000 zł od jednego wykopka, który napisał, że żona Majtczaka jest "żoną mordercy"

1,7 miliona złotych zarobione na spalonej żywcem trzyosobowej rodzinie. Trzeba przyznać, że mają głowę do interesów.

Zdjęcia, które "nie zostały opublikowane" czyli np. uśmiechnięta para młoda, zostały opublikowane przez fotografa ślubnego.

#majtczak #afera #wykop #logikarozowychpaskow
WykopX - Majtczaki pozywają wykop.pl na 1,5 miliona zlotych oraz oczekują ujawnienia ...

źródło: 5e1b3e85ce2ab18d991bc3ce889ca4e3adab4674b9c13982f4a64f6f53c19bee

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 69
@assninja tego zdjęcia nie wolno publikować? Ale ono przecież jest opublikowane


Tak, chodzi o to zdjęcie.
Mam nadzieję, że masz wolne 200 000 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WykopX: To w końcu żona Sebastiana Majtczaka, który zabił trzyosobową rodzinę na autostradzie A1 i uciekł z kraju, jest żoną mordercy czy nie? Nie słyszałem, żeby brali rozwód.
  • Odpowiedz
  • 93
@WykopX: te wysokie kwoty to typowa zagrywka prawnicza, by w pozwanych wzbudzić strach, a na sądach powagę sytuacji i by wywrzeć presję, aby choć ułamek tej kwiaty zsądzić. Kwota to siła argumentu. Co więcej jak idziesz do prawnika by się przed tym wybronić, to widzi kwotę i chce więcej za usługę...
  • Odpowiedz
@WykopX: cała rodzina to całkowicie inny poziom p0lactwa nie znany normalnemu człowiekowi. Przecież gdybym to ja przez swoje s----------e i życiowe n----------e żywcem spalił dwójkę dorosły i małe dziecko to bym się następnego dnia powiesił bo bym nawet nie mógł w wodzie w kiblu spojrzeć na swoje odbicie. A tu karakany chcą się jeszcze dorobić.
  • Odpowiedz
@WykopX niewinna rodzina spłonęła żywcem w ogromnych męczarniach dzięki bananowemu Sebastiankowi, a tych szmaciarzy nie tylko nie stać było na słowa potępienia i odcięcie się od zbrodniarza, to jeszcze sobie kampanię PR za grube pieniądze robią. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz